Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылындағы кейбір құрамдас бөліктерді қайта атау туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Бірлік ауылдық округінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 15 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 12 мамырдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылындағы келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Иван Панфилов 1-тұйық көшесі Шерхан Мұртаза көшесіне;
Иван Панфилов 2-тұйық көшесі Қасым Қайсенов көшесіне;
Иван Панфилов 3-тұйық көшесі Мұқағали Мақатаев көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні

О переименовании некоторых составных частей села Бирлик Бирликского сельского округа
Решение Бирликского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 12 июля 2023 года № 15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 12 мая 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Бирлик Бирликского сельского округа:
1- переулок Ивана Панфилова в улицу Шерхан Мұртаза;
2- переулок Ивана Панфилова в улицу Қасым Қайсенов;
3- переулок Ивана Панфилова в улицу Мұқағали Мақатаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Должность ФИО