Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 101 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365 бабы 3-тармағының 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Каражал
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 101
В соответствии с подпунктами 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Каражал РЕШИЛ:

1. Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2027 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 101 шешіміне
қосымша
Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Каражал согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение к решению
Каражалского городского маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 101
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Каражал
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель