Сарыбастау ауылдық округінің Архарлы ауылындағы, Малайсары ауылындағы атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Жетісу облысы Кербұлақ ауданы Сарыбастау ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 17 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес,Архарлы, Малайсары ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 11 мамырдағы қорытындысы негізінде Сарыбастау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыбастау ауылдық округінің Архарлы ауылының атауы жоқ көшесіне Жетісу атауы;
2. Сарыбастау ауылдық округінің Малайсары ауылының атауы жоқ көшесіне Малайсары батыр атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыбастау ауылдық округінің әкімі Н.Нұрланов

О присвоении названиябезымянным улицам селаАрхарлы, села Малайсары Сарыбастауского сельского округа
Решение акима Сарыбастауского сельского округа Кербулакского района области Жетісу от 28 декабря 2023 года № 17
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",с учетом мнения населения сел Архарлы, Малайсары и на основании заключения областной ономастической комиссииот 11 мая 2023 года аким Сарыбастауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Архарлы Сарыбастауского сельского округа название улица Жетісу.
2. Присвоить безымянной улице села Малайсары Сарыбастауского сельского округа название улица Малайсары батыр.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыбастауского сельского округа Н.Нурланов