Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2023-2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 25 шілдедегі № 50/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Занының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2023-2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2023-2024 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 25 июля 2023 года № 50/01
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2023 – 2024 учебный год согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы
әкімдігінің 2023 жылғы 25
шілдедегі № 50/01
қаулысына 1- қосымша
Жоғары білімі бар кадрларды даярлаудың 2023-2024 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламалары топтарының коды және атауы
2023-2024 оқу жылына мемлекеттікбілім беру тапсырысы-ның көлемі (орын саны)
Оқу жылына бір студентке шығындардың орташа құны (теңге) күндізгі оқу нысаны
Ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Басқа да жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Оқыту бағыты - бакалавриат
1

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 25 июля 2023 года № 50/01
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2023-2024 учебный год (за счет местного бюджета)
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Объем государственного образовательного заказа на 2023-2024 учебный год (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение одного студента за учебный год (тенге) очное обучение
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
Направление подготовки-бакалавриат
1