Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Центральный ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 4-ш шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19-бабының 1-тармағының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Центральный ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданы Андренниковка ауылында талшықты-оптикалық байланыс желісін төсеу және пайдалану үшін ауданы 0,0060 га жер учаскесіне 5 (бес) жыл мерзімге мемлекеттік тіркеуші органда одан әрі тіркей отырып, жария сервитут белгіленсін.
2. "Мобайл Телеком-Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне:
1) келісім бойынша жер учаскелерінің меншік иелеріне шығындарды өтеуді және оларды өтеу тәртібін қамтамасыз етсін, Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен айқындалсын.
2) жер учаскесін пайдалану мен ауыртпалыққа шектеулер белгіленсін: санитарлық және экологиялық нормаларды сақтау.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
С. Мейрманов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Центрального сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 17 мая 2023 года № 4-р
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Центрального сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 5 (пять) лет, на земельный участок площадью 0,0060 га для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи в селе Андренниковка, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области с дальнейшей регистрацией в государственном регистрирующем органе.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком-Сервис":
1) по согласованию обеспечить возмещение убытков собственникам земельных участков и порядок их компенсации, определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
2) установить ограничения в использовании и обременения земельного участка: соблюдение санитарных и экологических норм.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
С. Мейрманов