Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі Егіндібұлақ ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастикалық комиссияның 2022 жылғы 19 қазандағы қорытындысы негізінде, Егіндібұлақ ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі Егіндібұлақ ауылындағы Совет және Киров көшелері Ардагерлер көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі М. Садуакасов

О переименовании улиц в селе Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области
Решение акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 27 ноября 2023 года № 4
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 19 октября 2022 года, с учетом мнения жителей села Егиндыбулак, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы Советская и Кирова на улицу Ардагерлер в селе Егиндыбулак Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского сельского округа М. Садуакасов