Көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Тассуат ауылының әкімінің 2023 жылғы 6 қарашадағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына және Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 19 шілдедегі қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Тассуат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра ауданы Тассуат ауылының Набережный көшесі Нұра көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресмі жирияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тассуат ауылының әкімі А. Ахметов

О переименовании улицы
Решение акима села Тассуат Нуринского района Карагандинской области от 6 ноября 2023 года № 3
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 19 июля 2023 года, аким села Тассуат РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Тассуат Нуринского района улицу Набережный в улицу Нұра.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села Тассуат А. Ахметов