2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 128 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10722940,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2082519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29538 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 8610883,7 мың теңге;
2) шығындар – 10869459,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 387733 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 605488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 217755 мың теңге;

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2023 года № 128.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 10722940,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2082519 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29538 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 8610883,7 тысяч тенге;
2) затраты – 10869459,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 387733 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 605488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 217755 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -534251,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 534251,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 605488 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 217755 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 146518,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 217 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -534251,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 534251,5 тысяч тенге;
поступление займов – 605488 тысяч тенге;
погашение займов – 217755 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 146518,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 15.04.2024 № 217 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. 2024 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз.

2. Определить на 2024 год нормативы распределения доходов с районного бюджета в областной бюджет в нижеследующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов.

62817
66352
66352
Барлығы
2207835
2389780
2389780
4. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге;
2) санаторлы-курорттық емделу қызметін алатын мүгедектігі бар адамдарға ілесіп жүрушілердің шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмекке;

62817
66352
66352
Всего
2207835
2389780
2389780
4. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение целевых текущих трансфертов бюджету района определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
2) на оказание социальной помощи для возмещения затраты сопровождающего лица, лицам с инвалидностью получающим услуги санаторно-курортного лечения;

3) облыс тұрғындары арасында діни ағартушылық жұмыстарын жүргізу әлеуметтік жобасын іске асыруға;
4) ауылдық елді мекендердің дамыту және салу схемаларына түзетулер енгізу, егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын әзірлеуге;
5) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6) абаттандыруға.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 217 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
2) газ жабдықтау жүйесін дамытуға;
3) мәдениет объектілерін дамытуға;
4) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
5) сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 20.02.2024 № 181 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
2) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға;
3) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға.
7. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қазалы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
2) 2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
3) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
4) газ жабдықтау жүйесін дамытуға;
5) Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға.
8. 2024 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей несие қаралғаны ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.

3) на реализацию социального проекта проведение религиозно-просветительской работы среди населения области;
4) на внесение корректировки в схемы развития и строительства сельских населенных пунктов, на разработку проекта детальной планировки;
5) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
6) на благоустройство.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 15.04.2024 № 217 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение на целевых трансфертов на развитие бюджету района определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
2) на развитие системы газоснабжения;
3) на развитие объектов культуры;
4) на развитие транспортной инфраструктуры;
5) на развитие системы водоснабжения и водоотведения.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 20.02.2024 № 181 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение целевых текущих трансфертов бюджету района за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
2) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
3) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год распределение целевых трансфертов на развитие бюджету района за счет средств республиканского бюджета определяется на основании постановления акимата Казалинского района для нижеследующих:
1) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
2) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы;
3) на Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4) на развитие системы газоснабжения;
5) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2024 год в бюджет района за счет средств республиканского бюджета предусмотрены следующие кредиты:
1) на реализацию мер социальной поддержки специалистов.

9. Қала, кент және ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет есебінен 2024 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысы негізінде төмендегілер үшін айқындалады:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындары;
2) әлеуметтiк көмек;
3) мәдениет саласы;
4) жарықтандыруға, санитарияға, абаттандыруға;
5) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге.
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 39493 мың теңге көлемінде бекітілсін.

9. Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам города, кента и сельских округов на 2024 год за счет средств районного бюджета определяется на основании постановления акимата района:
1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима;
2) социальную помощь;
3) сферу культуры;
4) на освещение, на санитарию, на благоустройство;
5) на средний ремонт транспортной инфраструктуры.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в размере 39493 тысяч тенге.

11. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "20" желтоқсандағы
№ 128 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 217 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1. Кірістер

11. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2024 год согласно приложения 4.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. АЛИШ
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 20 декабря 2023 года № 128
Районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 15.04.2024 № 217 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
1.Доходы

3849
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
520711
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78466
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
37700
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
404545
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
127641
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104876
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22765
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
34552
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34552
02
Қорғаныс
32367
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10823
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10823
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21544
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
18342
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3202
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20599
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20599
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20599
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1345399
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1344615
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144760
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектігі бар адамдарді жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
127
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
65800
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

3849
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
520711
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
78466
013
Капитальные расходы государственного органа
37700
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
404545
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
127641
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
104876
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22765
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
34552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
34552
02
Оборона
32367
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10823
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10823
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21544
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
18342
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3202
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20599
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20599
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20599
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1345399
451
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1344615
005
Государственная адресная социальная помощь
144760
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и лиц с инвалидностью войны
127
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
65800
006
Оказание жилищной помощи

17496
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
118877
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
130
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6129
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
171558
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
531400
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
66167
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141190
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
800
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
36783
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
43298
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
784
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
784
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
690432
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216541
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
948
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
130091
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5361
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
32287
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
18738
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
13557
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
570
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу

17496
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
118877
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
130
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6129
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
171558
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
531400
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
66167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
141190
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
800
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
36783
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
43298
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
784
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
784
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
690432
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216541
015
Освещение улиц в населенных пунктах
948
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
130091
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5361
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
32287
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
18738
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
13557
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
570
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту

1500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1985
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
352635
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
352635
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
352635
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
206685
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
206685
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101976
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16802
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6010
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
81897
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
185780
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
185780
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79442
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
102650
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3688
12
Көлiк және коммуникация
307440
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
307440
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
156360,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
107482
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
30786
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
12811,5
13
Басқалар
1262213
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39493
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
39493
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1022720
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
841888
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
180832
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

1500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1985
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
352635
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
352635
036
Развитие газотранспортной системы
352635
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
206685
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
206685
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
101976
003
Капитальные расходы государственного органа
16802
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6010
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
81897
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
185780
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
185780
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
79442
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
102650
015
Капитальные расходы государственного органа
3688
12
Транспорт и коммуникации
307440
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
307440
022
Развитие транспортной инфраструктуры
156360,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
107482
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
30786
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
12811,5
13
Прочие
1262213
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39493
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
39493
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1022720
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
841888
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
180832
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

2. Шығындар
8608269
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
731226
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
75470
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75470
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
422014
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
421718
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
296
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
381
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
381
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78745
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78745
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
115437
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115437
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
39179
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39179
02
Қорғаныс
34565
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11902
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11902
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22663
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
19076
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3587
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11023
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11023
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11023
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1263096
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1263096
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
106314
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектігі бар адамдарді жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
132
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60814
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18196
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102712
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
135
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9494
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
168797
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
559226
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
45176
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
156497
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
260
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
35343
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
132040
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132040
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
986
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
100880
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5576
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
23976
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
622
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1055539
820
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және спорт бөлімі
877351
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, спорт және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80604
004
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
223923
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
341503
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
934
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
183872
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
1358
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
11920
011
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
32085
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1152
821
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
178188
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64101
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
90842
004
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
23245
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
190924
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
190924
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99500
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6251
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
85173
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
66919
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
66919
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66919
12
Көлiк және коммуникация
238438
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
238438
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
111781
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6017
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
120640
13
Басқалар
46713
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
3880
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3880
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42833
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
42833
14
Борышқа қызмет көрсету
223310
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
223310
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
223310
15
Трансферттер
4614476
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4614476
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2224696
038
Субвенциялар
2389780

2. Затраты
8608269
01
Государственные услуги общего характера
731226
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
75470
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
75470
122
Аппарат акима района (города областного значения)
422014
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
421718
003
Капитальные расходы государственного органа
296
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
381
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
381
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78745
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
78745
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
115437
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
115437
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
39179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
39179
02
Оборона
34565
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11902
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11902
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22663
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
19076
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3587
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11023
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11023
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11023
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1263096
451
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1263096
005
Государственная адресная социальная помощь
106314
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и лиц с инвалидностью войны
132
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60814
006
Оказание жилищной помощи
18196
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102712
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
135
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9494
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
168797
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
559226
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
45176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
156497
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
260
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
35343
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
132040
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132040
015
Освещение улиц в населенных пунктах
986
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
100880
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5576
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
23976
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
622
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1055539
820
Отдел культуры и спорта района (города областного значения)
877351
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, спорта и развития языков
80604
004
Поддержка культурно-досуговой работы
223923
006
Функционирование районных (городских) библиотек
341503
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
934
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
183872
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
1358
010
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
11920
011
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
32085
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1152
821
Отдел общественного развития района (города областного значения)
178188
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
64101
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
90842
004
Услуги по проведению государственной информационной политики
23245
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
190924
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
190924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
99500
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6251
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
85173
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
66919
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
66919
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
66919
12
Транспорт и коммуникации
238438
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
238438
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
111781
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6017
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
120640
13
Прочие
46713
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
3880
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3880
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42833
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
42833
14
Обслуживание долга
223310
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
223310
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
223310
15
Трансферты
4614476
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4614476
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
2224696
038
Субвенции
2389780

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
055
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
026
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
062
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
064
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
055
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"