"Жаңақорған кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджет туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 145 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған кентінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1 270 988,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 227 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 30 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 011 900,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 340 425,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69 437,5 мың теңге;

"О бюджете поселке Жанакорган на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 145.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 270 988,0 тысяч тенге; в том числе:
налоговые поступления - 227 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 422,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –30 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 011 900,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1 340 425,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобритение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 69 437,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 437,5 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 183 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілген субвенция мөлшері 2024 жылға 124 596,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 145 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған кентінің 2024 жылға арналған бюджеті

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 437,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 183 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенции на 2024 года передаваемый в бюджет поселка 124596, 0 тысяч тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 145
Бюджет поселка Жанакорган на 2024 год