Жайылма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 151 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жайылма ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 156 372,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –152 086,0 мың теңге;
2) шығындар – 157 829,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 457,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 457,3 мың теңге.

О бюджете сельского округа Жайылма на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 151.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 156 372,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 286,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 152 086,0 тысяч тенге;
2) затраты – 157 829,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 457,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 457,3 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 188 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 68 702 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 188 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Обьем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 68 702 тыс тенге.".
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения бюджета сельского округа на 2024-2026 годы утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.

4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
Жайылма ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 188 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 151
Бюджет сельского округа Жайылма на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 188 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
наименование
I. ДОХОДЫ

3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 4-қосымша
2024-2026 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру

3. Чистое бюджетное кредитование
0
4. Остаток по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
приложение 4 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 151
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2024-2026 годы
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь