Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 18/209 "Қарақия ауданының ауылдық округтері және ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 наурыздағы № 1/9 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарақия ауданының ауылдық округтері және ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 18/209 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3687 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
4-тармағында:
9 абзац келесідей редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамасында көзделген жағдайларда тиісті аумақта карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу (күшін жою) туралы, карантинді және (немесе) шектеу іс-шараларын белгілеу (алып тастау) туралы шешімдер қабылдауды, сондай-ақ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялауды, сондай-ақ "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген мерзімдерде олар бойынша ұсынымдар беруді көздейтін атқарушы органдардың, сондай-ақ әкімдердің нормативтік құқықтық актілерінің жобаларын қоспағанда жергілікті қоғамдастықтың өзекті мәселелерін, азаматтардың құқықтарына, бостандықтары мен міндеттеріне қатысты нормативтік құқықтық актілердің жобаларын талқылау;";
10 абзац алынып тасталсын;
11 абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 3 июля 2018 года № 18/209 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов и сел Каракиянского района"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30 марта 2023 года № 1/9
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 3 июля 2018 года № 18/209 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов и сел Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3687) следующие изменения:
в пункте 4:
абзац 9 изложить в следующей редакции:
"обсуждение актуальных вопросов местного сообщества, проектов нормативных правовых актов, касающихся прав, свобод и обязанностей граждан, за исключением проектов нормативных правовых актов местных исполнительных органов, а также акимов, предусматривающих принятие решений об установлении (отмене) карантинной зоны с введением карантинного режима на соответствующей территории, об установлении (снятии) карантина и (или) ограничительных мероприятий в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан в области ветеринарии, а также объявление чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера, а также предоставление по ним рекомендаций в сроки, предусмотренные Законом Республики Казахстан "О правовых актах", обсуждение проектов нормативных правовых актов, касающихся прав, свобод и обязанностей граждан;";
абзац 10 исключить;
абзац 11 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каракиянского районного маслихата Калаубай Ж.Б.