Тұрақты беру туралы жер пайдалану ММ "Энергетика және тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық Қостанай облысының әкімдігі"
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 маусымдағы № 3 өкімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18, 19, 69 - баптарына және "Қазақстан Республикадағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 1-тармағының 6-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы жер комиссиясының және жерге орналастыру жобасы.
1. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне тұрақты жер пайдалану құқығындағы 0,0088 га жер телімі, ауылда орналасқан газ реттеу блогын пайдалану үшін берілсін Коскудук ауылы Мариям Хәкімжанова атындағы ауданы, Қостанай облысы Алтынсарин ауданы.
2. Осы өкім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім С. Утебасова

О предоставлении в постоянное землепользование земельного участка ГУ "Управление энергетики и жилищно - коммунального хозяйства акимата Костанайской области"
Распоряжение акима сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района Костанайской области от 20 июня 2023 года № 90
В соответствии со статьями 18, 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 6 пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключение земельной комиссии и землеустроительного проекта:
1. Предоставить государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно – коммунального хозяйства акимата Костанайской области" на правах постоянного землепользования земельный участок площадью 0,0088 гектара, для эксплуатации пункта газорегуляторного блочного, расположенного на территории сельского округа имени Мариям Хәкімжановой, селе Коскудук, Алтынсаринского района, Костанайской области.
2. Настоящее распоряжение вводится в действие со дня подписания.
Аким С. Утебасова