Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 "Жітіқара ауданы Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 37 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 "Жітіқара ауданы Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 572,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 191,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 27 381,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 925,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353,1 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) Степной ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
7) Степной ауылындағы мал қорымын қоршау.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жітіқара ауданы Степной ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Степной ауылы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 242 "О бюджете села Степное Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 мая 2023 года № 37
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Степное Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 242 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Степное на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 28 572,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 191,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 381,0 тысяча тенге;
2) затраты – 28 925,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 353,1 тысячи тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Степное;
7) ограждение скотомогильника в селе Степное.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Степное Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт уличного освещения улиц села Степное.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.