Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 "Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 38 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 245 "Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Большевик ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 243,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 105,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 31 138,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 420,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -177,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177,8 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Шевченков ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждау;
6) от жағушылардың еңбегіне ақы төлеу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 245 "О бюджете Большевистского сельского округа Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 мая 2023 года № 38
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Большевистского сельского округа Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 245 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 34 243,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 105,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 138,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 420,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -177,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177,8 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) монтаж уличного освещения улиц села Шевченковка;
6) оплата труда истопников.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.