Қостанай ауданының әкімдігі "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ жер тіліміне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Жданов ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының Жданов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Қостанай облысы Ждановка ауылында орналасқан жер учаскесіне жалпы ауданы 2,3062 гектар мемлекеттік сервитут белгіленсін, 4,5 жыл мерзімге өтеусіз негізде 1-ші көтерілім, 2-ші көтерілім сорғы станциясы мен су құбыры желісін жобалауға және салуға.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Қостанай ауданының Жданов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі қамтамасыз етсін.
1) осы шешімнің көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және қосу үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Ибраев

Об установлении ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта автомобильных дорог" акимата Костанайского района публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Ждановского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 14 сентября 2023 года № 7
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" аким Ждановского сельского округа Костанайского района РЕШИЛ:
1. Установить ГУ "Отдел жилищно-комунального хозяйства, пасажирского транспорта и автомобильных дорог" Акимата Костанайского района публичный сервитут на земельный участок, расположенный в селе Ждановка Костанайского района общей площадью 2,3062 гектар, сроком на 4,5 года на безвозмездной основе для проектирования и строительства насосной станции 1-го подъема, 2-го подъема и подводящих, разводящих водопроводных сетей.
2. Государственномму учреждению учреждения "Аппарат акима Ждановского сельского округа Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить.
1) направление копии настоящего решения в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего решения на Интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Ибраев