Ұзынкөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 62 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 086 178,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 518 539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 144 215,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 13 894,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 409 530,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 171 129,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 20 475,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 40 612,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 20 137,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 94 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199 925,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199 925,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 30.04.2024 № 90 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 166 907,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 13.02.2024 № 72 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар қарастырылған.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 333 268,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Бауман ауылы – 23 992,0 мың теңге;
Ершов ауылдық округі – 9 075,0 мың теңге;
Киров ауылдық округі – 25 324,0 мың теңге;
Новопокров ауылдық округі – 25 393,0 мың теңге;
Обаған ауылдық округі – 26 255,0 мың теңге;
Пресногорьков ауылдық округі – 36 520,0 мың теңге;
Ряжск ауылдық округі – 27 504,0 мың теңге;
Сатай ауылы – 23 910,0 мың теңге;
Троебратское ауылы – 36 082,0 мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округі – 76 482,0 мың теңге;
Федоров ауылдық округі – 22 731,0 мың теңге.
Ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттерді өтеу ескерілсін.

О районном бюджете Узункольского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 26 декабря 2023 года № 62.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 086 178,4 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 518 539,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 144 215,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 894,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 409 530,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6 171 129,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 475,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40 612,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 137,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 94 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199 925,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 925,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 30.04.2024 № 90 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 166 907,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 13.02.2024 № 72 (вводится в действие с 01.01.2024).
Предусмотрены бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел, сельских округов, в сумме 333 268,0 тысяч тенге, в том числе:
село Бауманское – 23 992,0 тысячи тенге;
Ершовский сельский округ – 9 075,0 тысяч тенге;
Кировский сельский округ – 25 324,0 тысячи тенге;
Новопокровский сельский округ – 25 393,0 тысячи тенге;
сельский округ Обаған – 26 255,0 тысяч тенге;
Пресногорьковский сельский округ – 36 520,0 тысяч тенге;
Ряжский сельский округ – 27 504,0 тысячи тенге;
село Сатай – 23 910,0 тысяч тенге;
село Троебратское – 36 082,0 тысячи тенге;
Узункольский сельский округ – 76 482,0 тысячи тенге;
Федоровский сельский округ – 22 731,0 тысяча тенге.
Бюджетные изъятия из бюджетов сел, сельских округов в районный бюджет не предусмотрены.
4. Учесть в районном бюджете на 2024 год погашение бюджетных кредитов.

5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аударуға жататын бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде борышқа қызмет көрсету көзделсін.
6. Ұзынкөл ауданының жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 16 766,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
7. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Булатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ А. Лагушина
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
Мәслихаттың
2023 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 62 шешіміне
1 – қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет

5. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год обслуживание долга по выплате вознаграждений по бюджетным кредитам, подлежащих перечислению в областной бюджет.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2023 год в размере 16 766,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
______________ А. Лагушина
"26" декабря 2023 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "26" декабря 2023 года
№ 62
Районный бюджет на 2024 год

139357,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25486,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4253,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
65506,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
44112,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
60855,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60855,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43948,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
196,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16711,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
597088,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
41070,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41070,4
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
7749,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4400,0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
2400,0
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
26521,0
2
Коммуналдық шаруашылық
386728,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1500,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
385228,1
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
385228,1
3
Елді-мекендерді көркейту
169290,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
169290,3
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
121180,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
800,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
47310,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

139357,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25486,3
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4253,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65506,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
44112,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
60855,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60855,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43948,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
196,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
16711,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
597088,8
1
Жилищное хозяйство
41070,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41070,4
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7749,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4400,0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2400,0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
26521,0
2
Коммунальное хозяйство
386728,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1500,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
385228,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
385228,1
3
Благоустройство населенных пунктов
169290,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
169290,3
015
Освещение улиц в населенных пунктах
121180,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
800,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
47310,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
32941,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32941,0
6
Жер қатынастары
23506,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23506,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20127,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3379,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
7692,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7692,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7692,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52626,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
52626,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
52626,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25864,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
26762,0
12
Көлiк және коммуникация
1612776,8
1
Автомобиль көлiгi
1612776,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1612776,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
620728,8
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
992048,0
13
Басқалар
320243,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
18265,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
18265,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18265,0
9
Басқалар
301978,1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16766,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
16766,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
285212,1
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
32941,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
32941,0
6
Земельные отношения
23506,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23506,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20127,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3379,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7692,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7692,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7692,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
52626,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
52626,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
52626,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25864,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
26762,0
12
Транспорт и коммуникации
1612776,8
1
Автомобильный транспорт
1612776,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1612776,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
620728,8
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
992048,0
13
Прочие
320243,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
18265,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
18265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
18265,0
9
Прочие
301978,1
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16766,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16766,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
285212,1
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

36818,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36818,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36818,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
96779,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
96779,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22017,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
74762,2
02
Қорғаныс
27052,0
1
Әскери мұқтаждар
21479,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21479,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21479,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
5573,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5573,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5371,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
202,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
1881,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1881,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1881,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1881,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
243174,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
45812,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45812,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45812,0
2
Әлеуметтiк көмек
138413,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138413,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20933,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4466,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66670,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

36818,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
33818,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
36818,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
96779,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
96779,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22017,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
74762,2
02
Оборона
27052,0
1
Военные нужды
21479,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21479,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21479,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5573,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5573,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5371,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
202,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1881,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1881,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1881,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1881,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
243174,0
1
Социальное обеспечение
45812,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45812,0
005
Государственная адресная социальная помощь
45812,0
2
Социальная помощь
138413,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138413,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20933,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4466,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66670,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

85270,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
27653,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9916,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9916,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
59754,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18536,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18536,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
41218,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18283,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
22935,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
64375,0
1
Ауыл шаруашылығы
30607,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
30607,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30607,0
6
Жер қатынастары
25767,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25767,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21696,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4071,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
8001,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8001,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8001,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23079,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23079,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23079,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23079,0
12
Көлiк және коммуникация
1198416,0
1
Автомобиль көлiгi
1198416,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

85270,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
27653,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9916,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9916,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
59754,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
18536,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
18536,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
41218,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области и10541,0нформации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18283,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
22935,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
64375,0
1
Сельское хозяйство
30607,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
30607,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
30607,0
6
Земельные отношения
25767,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25767,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21696,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4071,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8001,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8001,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8001,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23079,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23079,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23079,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
23079,0
12
Транспорт и коммуникации
1198416,0
1
Автомобильный транспорт
1198416,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)