Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы "Екібастұз қаласы кенттерінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 385/49 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 49/6 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы "Екібастұз қаласы кенттерінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 385/49 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6598 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Екібастұз қаласы кенттерінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінің 7-тармағында:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев

О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 7 ноября 2019 года № 385/49 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселков, сел и сельских округов города Экибастуза"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 августа 2023 года № 49/6
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 7 ноября 2019 года № 385/49 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселков, сел и сельских округов города Экибастуза" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6598) следующее изменение:
в пункте 7 регламента собрания местного сообщества поселков, сел и сельских округов города Экибастуза, утвержденного указанным решением:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев