Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 174/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 113/23 шешімін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 51/8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7 - бабы 5 - тармағына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 174/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 113/23 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

Об отмене решение Актогайского районного маслихата от 29 июня 2022 года № 113/23 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 174/31 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 сентября 2023 года № 51/8
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Актогайского районного маслихата от 29 июня 2022 года № 113/23 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 27 марта 2018 года № 174/31 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев