Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-5 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 8-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 418 635,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 196 211,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71 590 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 414 351 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 736 483,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 607 437,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 908 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 129 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 467 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 225 709,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 709,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 493 558 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 471 118 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 203 269,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданы мәслихатының төрағасы
С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының
2023 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 8-1 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 24-5 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші
сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2022 года № 24-5 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 сентября 2023 года № 8-1
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 24-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 418 635,4 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 196 211,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 71 590 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 414 351 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3 736 483,1 тысяча тенге;
2) затраты – 6 607 437,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 908 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 129 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 467 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 225 709,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225 709,8 тысяч тенге:
поступление займов – 493 558 тысяч тенге;
погашение займов – 471 118 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 203 269,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
Приложение к решению маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области
от 14 сентября 2023 года № 8-1
Приложение 1 к решению маслихата района имени Габита Мусрепова Северо- Казахстанской области от
27 декабря 2022 года № 24-5
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)