Атырау облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаcының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 68 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаcының мөлшері күнтізбелік тоқсан күн мерзіміне – тауық жұмыртқасы (I санатты) – 10 (он) дана үшін 491 теңге болып бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі C. Шәпкенов

Об утверждении размера предельно допустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар в Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 3 мая 2023 года № 68
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар в Атырауской области – яйцо куриное (I категория) 491 тенге за 10 (десять) штук, на срок девяносто календарных дней.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов