Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 263 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 14 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Еркінқала ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Балауса тұрғын үй алабының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 19 көшеге - Нұрсұлтан Сүнелдіков көшесі;
2) № 20 көшеге - Ыбыраш Әлжанов көшесі;
3) № 3 көшеге - Әлімхан Ермеков көшесі;
4) № 1 көшеге - Шерхан Мұртаза көшесі;
5) № 36 көшеге - Тұманбай Молдағалиев көшесі;
6) № 31 көшеге - Шәкен Ниязбеков көшесі;
7) № 22 көшеге - Мұстафа Өзтүрік көшесі;
8) № 39 көшеге - Бекет ата көшесі;
9) № 30 көшеге - Жұмабек Тәшенов көшесі;
10) № 32 көшеге - Ержан Рахметқалиев көшесі;
11) № 28 көшеге - Хайреден Сейітов көшесі;
12) № 6 көшеге - Есқайыр Наурызбаев көшесі.
2. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылының кейбір көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 11 көшеге - Рақымжан Қошқарбаев көшесі;
2) № 9 көшеге - Тахауи Ахтанов көшесі;
3) № 5 көшеге - Ермұхан Бекмаханов көшесі;
4) № 6 көшеге - Оразғали Есмақанов көшесі;
5) № 46 көшеге - Қисмет Акудин көшесі;
6) № 41 көшеге - Мұхит Шажимов көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғанкүнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округінің әкімі
М. Құмарғалиев

О присвоении наименований улицам
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 1 августа 2023 года № 263
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 14 апреля 2023 года, с учетом мнения населения Еркинкалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам жилого массива Балауса Еркинкалинского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) улице № 19 - улица Нұрсұлтан Сүнелдіков;
2) улице № 20 - улица Ыбыраш Әлжанов;
3) улице № 3 - улица Әлімхан Ермеков;
4) улице № 1- улица Шерхан Мұртаза;
5) улице № 36 - улица Тұманбай Молдағалиев;
6) улице № 31 - улица Шәкен Ниязбеков;
7) улице № 22 - улица Мұстафа Өзтүрік;
8) улице № 39 - улица Бекет ата;
9) улице № 30 - улица Жұмабек Тәшенов;
10) улице № 32 - улица Ержан Рахметқалиев;
11) улице № 28 - улица Хайреден Сейітов;
12) улице № 6 - улица Есқайыр Наурызбаев.
2. Присвоить безымянным улицам села Еркинкала Еркинкалинского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) улице № 11 - улица Рақымжан Қошқарбаев;
2) улице № 9 - улица Тахауи Ахтанов;
3) улице № 5 - улица Ермұхан Бекмаханов;
4) улице № 6 - улица Оразғали Есмақанов;
5) улице № 46 - улица Қисмет Акудин;
6) улице № 41 - улица Мұхит Шажимов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кумаргалиев