Құлсары қаласының көшелеріне атау беру және саябақтарына белгіленген атаулар беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 290 бірлескен қаулысы және Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 6-10 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына, қала тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 қазандағы қорытындысы негізінде, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құлсары қаласының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 89 көшеге – Хиуаз Доспанова көшесі;
2) № 88 көшеге – Мұқағали Мақатаев;
3) № 90 көшеге – Шара Жиенқұлова көшесі;
4) № 59 көшеге – Жерұйық көшесі;
5) № 56 көшеге – Үстірт көшесі;
6) № 64 көшеге – Мұғалжар көшесі;
7) № 58 көшеге – Байқоныс көшесі;
8) № 65 көшеге – Құлагер көшесі;
9) № 66 көшеге – Азаттық көшесі;
10) № 37 көшеге – Шаттық көшесі;
11) № 122 көшеге – Көшім Қалышев көшесі;
12) № 240 көшеге – Түймеш Сәбетова көшесі;
13) № 53 көшеге – Жолдыбай Құлекенов көшесі;
14) № 185 көшеге – Ақмырза Жарылғасов көшесі;
15) № 215 көшеге – Манап Ғалимов көшесі;
16) № 109 көшеге – Үтбай Бисембаев көшесі.
2. Келесі саябақтарға атаулар (белгіленген атаулар) берілсін:
1) Құлсары қаласындағы (белгіленген атау) "Достық" саябағы;
2) Құлсары қаласындағы (белгіленген атау) "Нұрсая" саябағы;
3) Құлсары қаласындағы (белгіленген атау) "Жансая" саябағы;
4) Құлсары қаласындағы (белгіленген атау) "Жеңіс" саябағы;
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданы әкімі Ж. Қаражанов
Жылыой аудандық мәслихат хатшысы Қ. Мыңбаев

О присвоении наименований улицам и присвоении устоявшихся наименований паркам города Кульсары
Совместное постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 14 сентября 2023 года № 290 и решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 сентября 2023 года № 6-10
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города и на основании заключения областной ономастической комиссии от 11 октября 2022 года акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам города Кульсары:
1) улице № 89 - улицу Хиуаз Доспанова;
2) улице № 88 - улицу Мұқағали Мақатаев;
3) улице № 90 - улицу Шара Жиенқұлова;
4) улице № 59 - улицу Жерұйық;
5) улице № 56 - улицу Үстірт;
6) улице № 64 - улицу Мұғалжар;
7) улице № 58 - улицу Байқоныс;
8) улице № 65 - улицу Құлагер;
9) улице № 66 - улицу Азаттық;
10) улице № 37 - улицу Шаттық;
11) улице № 122 - улицу Көшім Қалышев;
12) улице № 240 - улицу Түймеш Сәбетова;
13) улице № 53 - улицу Жолдыбай Құлекенов;
14) улице № 185 - улицу Ақмырза Жарылғасов;
15) улице № 215 - улицу Манап Ғалимов;
16) улице № 109 - улицу Үтбай Бисембаев.
2. Присвоить наименования (устоявшиеся наименования) следующим паркам:
1) Парк "Достық" (устоявшееся наименование) в городе Кульсары;
2) Парк "Нұрсая" (устоявшееся наименование) в городе Кульсары;
3) Парк "Жансая" (устоявшееся наименование) в городе Кульсары;
4) Парк "Жеңіс" (устоявшееся наименование) в городе Кульсары;
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов
Председатель Жылыойского
районного маслихата
К. Мынбаев