Жалғансай ауылдық округінің құрамдас бөліктеріне жаңа атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Жалғансай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 28 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жалғансай ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 сәуірдегі қорытындысының негізінде, ШЕШТІМ:
1. Жалғансай ауылдық округінің учаскелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) № 1 құрамдас бөлігіне - Жерұйық атауы;
2) № 2 құрамдас бөлігіне - Шағала атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ғ. Мырзағали

О присвоении новых наименований участкам Жалгансайского сельского округа
Решение акима Жалгансайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 19 сентября 2023 года № 28
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей села Жалгансай и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 20 апреля 2021 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить участкам Жалгансайского сельского округа следующие наименования:
1) участку № 1 – наименование Жерұйық;
2) участку № 2 – наименование Шағала.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ғ. Мырзағали