Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 190 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде және Махамбет ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі Махамбет ауылы "Мерей" шағын ауданындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 35 көшеге – Тұхфат Әбішев көшесі;
№ 38 көшеге – Қырықбай Бекбаев көшесі;
№ 39 көшеге – Мәлік Нағиымұлы көшесі;
№ 40 көшеге – Қожа Оразалиев көшесі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Р. Әженов

О присвоении наименования улице
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 27 сентября 2023 года № 190
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании заключении Атырауской областной ономастической комиссии от 22 июня 2023 года и с учетом мнения населения села Махамбет, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам микрорайона "Мерей" села Махамбет Махамбетского сельского округа Махамбетского района следующие наименования:
улице № 35– улица Тұхфат Әбішев;
улице № 38– улица Қырықбай Бекбаев;
улице № 39– улица Мәлік Нағиымұлы;
улице № 40– улица Қожа Оразалиев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Р. Әженов