Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына жаңа екі магистральды газ құбырының желілерін орналастыру үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 203 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 16-бабының 1-тармағы 9-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағы 8) тармақшасына сәйкес және "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеудің кейбір мәселелері туралы" Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 402 қаулысы негізінде, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына жаңа екі магистральды газ құбырының желілерін орналастыру үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелерінде 4 жыл 9 ай мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута для размещения двух новых ниток магистрального газопровода акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия"
Постановление акимата Туркестанской области от 15 сентября 2023 года № 203
В соответствии с подпунктом 9-1) пункта 1 статьи 16 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании постановления акимата Сарыагашского района от 29 декабря 2022 года № 402 "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеудің кейбір мәселелері туралы", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия" на земельные участки без изъятия у собственников и землепользователей земель для размещения двух новых ниток магистрального газопровода сроком на 4 года 9 месяцев согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы құрылыс жұмыстары аяқталғаннан кейін бұзылған жерді қалпына келтіру жұмыстарын бір ай мерзімнен кешіктірілмей жүргізуге және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі экологиялық талаптарды сақтай отырып жүргізуді қамтамасыз етсін.
3. "Түркістан облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

2. Акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия" не позднее чем в месячный срок после завершения работ обеспечить проведение работ по рекультивации нарушенных земель и соблюдения экологических требований по охране окружающей среды.
3. Государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;