Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 7 тамыздағы № 280 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17 және 69 бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына сәйкес, Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлық қоғамына Сайрам ауданы аумағында орналасқан 0,4 кВ, 10кВ жоғарғы кернеулі электр жүйелеріне қызмет көрсету үшін жалпы көлемі 0,0122 гектар (ұзындығы 17,0 км) жер учаскесіне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ш.Убайдуллаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Сәбитов

Установления публичного сервитута
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 7 августа 2023 года № 280
В соответствии со статьями 17 и 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установления публичного сервитута акционерному обществу "Национальная компания" Қазақстан темір жолы" на земельный участок общей площадью 0,0122 гектаров (протяженностью 17,0 км) сроком на 49 (сорок девять) лет для обслуживания высоковольтной линии 0,4 кВ, 10 кВ расположенный на территории Сайрамского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ш.Убайдуллаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Сабитов