Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 186 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Келес ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 18 сентября 2023 года № 186
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алпамыс батыр, Ақтөбе, Бірлік, Ұшқын ауылдық округтері аумағында орналасқан жалпы көлемі 11,6 гектар жер учаскесіне "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

1. Установить публичный сервитут республиканскому государственному учреждению "Департамент Пограничой службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области" на земельном участке общей площадью 11,6 гектара, расположенный на территории сельских округов Алпамыс батыр, Актобе, Бирлик, Ушкын сроком на 49 лет без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Қаулының орындалуын бақылау Келес ауданы әкімінің орынбасары С.Джилкибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Агибаев
Келес ауданы әкімдігінің

2. Республиканскому государственному учреждению "Департамент Пограничой службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Келесского района С.Джилкибаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района Ж.Агибаев
Приложение к
постановлению акимата
Келесского района от