Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/331–VII "2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 9/118-VIII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/331–VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 60082,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3237,5 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 56845,4 мың теңге;
2) шығындар – 60177,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 94,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/331-VII "О бюджете Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2023 года № 9/118-VIII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/331 -VII "О бюджете Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60082,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3237,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56845,4 тысяч тенге;
2) затраты – 60177,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 94,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 94,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94,8 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1- қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2023 жылғы 13
желтоқсандағы № 9/118–VIІI
шешіміне қосымша
Катонқарағай аудандық

используемые остатки бюджетных средств – 94,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 13 декабря 2023
года №9/118-VIII
Приложение 1к решению
Катон-Карагайского районного