Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 288 "2023 жылға Казталов ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 28 тамыздағы № 196 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодекстің 19-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының-31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының -27 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 12 желтоқсандағы №288 "2023 жылға Казталов ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Саркулов

О признании утратившим силу постановления акимата Казталовского района от 12 декабря 2022 года № 288 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год по Казталовскому району"
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 28 августа 2023 года № 196
В соответствии со статьей 19 Социального Кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казталовского района от 12 декабря 2022 года № 288 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год по Казталовскому району".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Саркулов