Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабы 1- тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелді), Бұланды ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Бұланды ауданы әкімінің орынбасары Б.Б. Темірболатов тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізуді тапсырсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі А.Смайылов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Буландынского района Акмолинской области от 15 апреля 2024 года № 2
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32469), аким Буландынского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Буландынского района.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Буландынского района Темирбулатова Б.Б. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района А.Смаилов