Алматы облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерінің атауларын қайта атау туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 15-76 бірлескен шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 39 қаулысы
"Қазақстан Республикасы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабының 4) тармағына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Іле ауданының келесі әкімшілік-аумақтық бірліктерінің атауы: 1) Энергетический ауылдық округі Өтеген батыр ауылдық округі болып өзгертілсін;
2) Энергетический ауылдық округінің Покровка ауылы Кенен Әзірбаев ауылы болып өзгертілсін;
3) Чапаев ауылдық округі және Чапаево ауылы Байкент ауылдық округі және Байкент ауылы болып өзгертілсін;
4) Междуреченск ауылдық округі және Междуреченск ауылы Ақсай ауылдық округі және Ақсай ауылы болып өзгертілсін.
2. Талғар ауданының Панфилов ауылдық округінің Қызыл-Ту-4 ауылы Талғар ауданының Панфилов ауылдық округінің Жібек жолы ауылы болып өзгертілсін. 3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін әкім орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысының әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихат төрағасы Т. Байедилов
Алматы облысының әкімі М. Сұлтанғазиев

О переименовании наименований некоторых административно-территориальных единиц Алматинской области
Совместные решение маслихата Алматинской области от 31 января 2024 года № 15-76 и постановление акимата Алматинской области от от 31 января 2024 года № 39
В соответствии с пунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года маслихат Алматинской областной РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать следующие административно-территориальные единицы Илийского района:
1) Энергетический сельский округ в сельский округ Өтеген батыр;
2) село Покровка Энергетического сельского округа в село Кенен Әзірбаев;
3) Чапаевский сельский округ и село Чапаево в сельский округ Байкент и село Байкент;
4) Междуреченский сельский округ и село Междуреченск в сельский округ Ақсай и село Ақсай.
2. Переименовать село Қызыл-Ту-4 Панфиловского сельского округа Талгарского района в село Жібек жолы Панфиловского сельского округа Талгарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
4. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алматинского областного маслихата Т. Байедилов
Аким Алматинской области М. Султангазиев