2024-2026 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 10/190-VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №10/180-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 886,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 886,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 622,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 736,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 736,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 736,1 мың теңге.

О бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2024-2026 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 5 января 2024 года № 10/190-VIII.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №10/180-VIII "О бюджете Жарминского района на 2024-2026 годы" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 886,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 22 886,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 622,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 736,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 736,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 736,1 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 04.03.2024 № 11/220-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға Жарма ауданы Белтерек ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 20 319,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 04.03.2024 № 11/220-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть в бюджете Бельтерекского сельского округа Жарминского района на 2024 год объемы субвенций в сумме 20 319,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата