Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 18-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 14-3 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 590 904 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 410 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 122 254 мың теңге.
2) шығындар – 8 824 934 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 154 775 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 223 366 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 14-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 марта 2024 года № 18-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 14-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 590 904 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 410 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 122 254 тысяч тенге.
2) затраты – 8 824 934 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 154 775 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 223 366 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 68 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154 775 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154 775 мың теңге:
қарыздар түсімі – 223 366 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 68 591мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 234 030 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық
мәслихатының төрағасы З. Бурлибаев

5) дефицит (профицит) бюджета – -154 775 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154 775 тысяч тенге:
поступление займов – 223 366 тысяч тенге;
погашение займов – 68 591 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 234 030 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного
маслихата З. Бурлибаев