Қызылорда облысы Арал ауданы Атанши ауылдық округінің Жіңішкеқұм ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Атанши ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № 02 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Жіңішкеқұм ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қызылорда облысы Арал ауданы Атанши ауылдық округі Жіңішкеқұм ауылының атауы жоқ көшесіне Наурызбай Әбубәкірұлы атауы берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атанши ауылдық округінің әкімі Е.Ізбасаров

О присвоении наименования безымянной улице села Жинишкекум сельского округа Атанши Аральского района Кызылординской области
Решение акима сельского округа Атанши Аральского района Кызылординской области от 15 февраля 2024 года № 02
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кызылжар и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице села Жинишкекум сельского округа Атанши Аральского района Кызылординской области улица Наурызбай Әбубәкірұлы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Атанши Е.Избасаров