Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 534 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1 тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2024 жылғы 1 наурыздағы № 102, № 103, № 108 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне елді мекендердің жері санатынан осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2024 жылғы 4 сәуірдегі
№ 533 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Тәуелсіздік көшесі, Дөненбаева көшесі, (Досжанов көшесі, Достық көшесі), Темірбаев көшесіне дейін Дзержинский көшесінің шекарасында Тәуелсіздік көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 1,4551 гектар, Қостанай қаласында Тәуелсіздік көшесінің, Дөненбаева көшесінің (Досжанов көшесінің, Достық көшесінің), Темірбаев көшесіне дейін Дзержинский көшесінің шекарасында Тәуелсіздік көшесінің шекарасында өтпежол құрылысының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу үшін;
2) Қостанай қаласы, Абай даңғылынан Баймағамбетов көшесіне дейін шекараларда Фролов көшесі бойынша мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 1,2866 гектар, Қостанай қаласында Абай даңғылынан Баймағамбетов көшесіне дейін шекараларда Фролов көшесін қайта жаңарту үшін;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 4 апреля 2024 года № 534
В соответствии с подпунктом 5-1 со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" от 1 марта 2024 года № 102, № 103, № 108 акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" из категории земель населенных пунктов публичные сервитут на земельные участки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления в течение пяти рабочих дней со дня подписания на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 4 апреля 2024 года
№ 534
Перечень земельных участков, на который устанавливается публичный сервитут государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) Земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Тәуелсіздік, улица Доненбаевой, (улица Дощанова, улица Достык), улица Тәуелсіздік в границах улицы Дзержинского до улицы Темирбаева, общей площадью 1,4551 гектар, для разработки технико-экономического обоснования Строительство путепровода в границах Тәуелсіздік, улицы Доненбаевой (улицы Дощанова, улицы Достык) в городе Костанай, Тәуелсздік в границах улицы Дзержинского до улицы Темирбаева;
2) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, по улице Фролова в границах от проспекта Абая до улицы Баймагамбетова, общей площадью 1,2866 гектар, для реконструкции улицы Фролова в границах от проспекта Абая до улицы Баймагамбетова в городе Костанай;

3) Қостанай қаласы, Тәуелсіздік көшесі, Дөненбаева көшесі, (Досжанов көшесі, Достық көшесі), Перонная көшесіне дейін Майлин көшесінің шекарасында Досжанов көшесі мекенжайында орналасқан жер учаскесі, жалпы алаңы 0,9996 гектар, Тәуелсіздік көшесінің, Дөненбаева көшесінің, (Досжанов көшесінің, Достық көшесінің), Перонная көшесіне дейін Майлин көшесінің шекарасында Досжанов көшесінің шекараларында өтпежол құрылысының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу үшін.

3) земельный участок, расположенный по адресу: город Костанай, улица Тәуелсіздік улица Доненбаевой (улица Дощанова улица Достык), улица Дощанова в границах улицы Майлина до улицы Перонная, общей площадью 0,9996 гектар, для разработки технико-экономического обоснования Строительство путепровода в границах улицы Тәуелсіздік, улицы Доненбаевой (улицы Дощанова, улицы Достык), улицы Дощанова в границах улицы Майлина до улицы Перонная.