Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 343 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 73 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 343 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8916 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақтың оныншы абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н. Булатов

О внесении изменения в решение Узункольского районного маслихата от 17 января 2020 года № 343 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 13 февраля 2024 года № 73
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 17 января 2020 года № 343 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8916) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
абзац десятый пункта 4 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н. Булатов