"Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 29 қаңтардағы № 24 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 71-баптарына, Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 31,37-баптарына, Сауран аудандық жер қатынастары бөлімі мемлекеттік мекемесінің Жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобаларын бекіту туралы 08.01.2024 жылғы №48, 08.01.2024 жылғы №49 бұйрықтарына сәйкес Сауран ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне Сауран ауданы қарасты Иассы ауылдық округі Еңбекші Дихан елдімекені, Оранғай ауылдық округі Қосқорған елдімекені, Оранғай ауылдық округі Бостандық елдімекені жер учаскелерінің аумағынан "Магистральды газ құбыры үшін" жалпы алаңы 10,9468 га (1094680 ш.м.) ұзындығы (110,714 км) жер учаскелерін тұрақты пайдалануға қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Сауран ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жұмыстарын жүргізу барысында бүлінген жерлерді қалпына келтіру жүктелсін.
3. Қаулының орындалуын бақылау Сауран ауданы әкімінің орынбасары С.Садибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Таңғатаров

Об установлении публичного сервитута на земельных участков ГУ Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Сауран
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 29 января 2024 года № 24
В соответствии со статьей 17, 71 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31,37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Отдел земельных отношений района Сауран от 08.01.2024 года за №48, 08.01.2024 года за №49 акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Сауран" установить публичного сервитута в постоянное пользование земельные участки на територии в сельских округах Иассы, поселок Еңбекші Диқан, сельский округ Оранғай, поселок Қосқорған, сельский округ Оранғай, поселок Бостандық, общей полощадью 10,9468 га (1094680 кв.м) протяженностью (110,714 км) для "Магистральных газопровод".
2. Возложить Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Сауран" воостановительные работы на поврежденных землях в ходе проведения работ.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сауран С.Садибаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким района Сауран М.Тангатаров