"Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 6 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 қаңтардағы № 9 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 7) тармақшасына, 164-бабына сәйкес, "Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық мүлкін басқару тиімділігін мониторингілеу мәселелері туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 297 қаулысының негізінде Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 6 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шығыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
15-тармақтың 4) тармақшасы мынадай мазмұндағы екінші және үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"ведомстволық бағынысты облыстық мемлекеттік кәсіпорынның даму жоспарларын және олардың орындалуы жөніндегі есептерді қарау, келісу және бекіту;
ведомстволық бағынысты облыстық мемлекеттік кәсіпорынның даму жоспарларының орындалуын бақылау және талдау.";
19-тармақтың 14) тармақшасы алып тасталсын.
2. Облыс әкімі аппараты (Е. Ж. Нұрғалиев):
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Е. Ж. Нұрғалиевке жүктелсін.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Е. Көшербаев

О внесении изменения и дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 января 2022 года № 6 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 9 января 2024 года № 9
В соответствии с подпунктом 7) статьи 17, статьей 164 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", на основании постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 декабря 2023 года № 297 "О вопросах мониторинга эффективности управления коммунальным имуществом Восточно-Казахстанской области", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 января 2022 года № 6 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Восточно-Казахстанской области" следующие изменение и дополнения:
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима Восточно-Казахстанской области", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 4) пункта 15 дополнить абзацами вторым и третьим следующего содержания:
"рассмотрение, согласование и утверждение планов развития подведомственного областного государственного предприятия и отчетов по их исполнению;
осуществление контроля и анализа выполнения планов развития подведомственного областного государственного предприятия.";
подпункт 14) пункта 19 исключить.
2. Аппарату акима области (Нургалиев Е.Ж.):
1) обеспечить в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Нургалиева Е.Ж.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев