Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 29-бабы, 1-тармағының 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес, облыс әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысының аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Қ.Ш.Айтмұхамбетов табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып тағайындалсын және оған табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н.Төреғалиев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Западно-Казахстанской области от 1 апреля 2024 года № 6
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года №240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера на территории Западно-Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Западно-Казахстанской области К.Ш.Айтмухамбетова и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Н.Турегалиев