Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қызметтер көрсетудің бірыңғай нарығы жұмыс істейтін қызметтер көрсету секторларының (кіші секторларының) тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 17 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 10 қазандағы шартқа № 3 қосымшаның 58-тармағын іске асыру мақсатында және Еуразиялық экономикалық комиссияның ақпаратын ескере отырып, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 110 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қызметтер көрсетудің бірыңғай нарығы жұмыс істейтін қызметтер көрсету секторларының (кіші секторларының) тізбесіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 1-сілтеме "Қырғыз" деген сөздің алдынан "Армения Республикасы үшін – Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің
2015 жылғы № , шешімі күшіне енген күннен бастап," деген сөздермен толықтырылсын;
б) 4-сілтемеде:
бірінші абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Армения Республикасы үшін – қарумен және қару-жарақ жүйелерімен, әсери жарақпен және әскери материалдармен, жарылғыш материалдармен, жару ісіне арналған жабдықпен және аспаптармен және пиротехникалық бұйымдармен, бағалы металдар сынықтарымен және қалдықтарымен, бағалы металдармен және тастармен, есірткі құралдарымен және психотроптық заттармен, заңды бақыланатын прекурсорлармен, этил спиртімен, алкогольмен және құрамында спирт бар өнімдермен, темекі бұйымдарымен және темекі өнімдерімен, мұнаймен және мұнай өнімдерімен, газбен, электр энергиясымен, фармацевтикалық, парафармацевтикалық және медициналық тауарлармен (ерекшелік – 2016 жылға дейін), мемлекеттік метрологиялық бақылау және қадағалау саласында пайдаланылатын өлшеу құрылғыларымен, ядролық материалдармен және радиоактивті заттармен сауда жасау";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Беларусь Республикасы үшін - қарумен және қару-жарақ жүйелерімен, әсери жарақпен және әскери материалдармен, жарылғыш материалдармен, жару ісіне арналған жабдықпен және аспаптармен және пиротехникалық бұйымдармен, бағалы металдар сынықтарымен және қалдықтарымен, бағалы металдармен және тастармен, есірткі құралдарымен және психотроптық заттармен, заңды бақыланатын прекурсорлармен, этил спиртімен, алкогольмен және құрамында спирт бар өнімдермен, темекі бұйымдарымен және темекі өнімдерімен, мұнаймен және мұнай өнімдерімен, газбен, электр энергиясымен, фармацевтикалық, парафармацевтикалық және медициналық тауарлармен (ерекшелік – 2016 жылға дейін), мемлекеттік метрологиялық бақылау және қадағалау саласында пайдаланылатын өлшеу құрылғыларымен, ядролық материалдармен және радиоактивті заттармен сауда жасау".
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О внесении изменений в перечень секторов (подсекторов) услуг, в которых функционирует единый рынок услуг в рамках Евразийского экономического союза
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 года № 17
В целях реализации пункта 58 приложения № 3 к Договору от 10 октября 2014 года о присоединении Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и с учетом информации Евразийской экономической комиссии Высший Евразийский экономический совет решил:
Внести в перечень секторов (подсекторов) услуг, в которых функционирует единый рынок услуг в рамках Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 110, следующие изменения:
а) сноску 1 после слова «года,» дополнить словами «для Республики Армения - с даты вступления в силу Решения Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 17,»;
б) в сноске 4:
после абзаца первого дополнить абзацем следующего содержания:
«для Республики Армения - торговли оружием и системами вооружения, военным снаряжением и военными материалами, взрывчатыми материалами, оборудованием и приборами для взрывного дела и пиротехническими изделиями, ломом и отходами драгоценных металлов, драгоценными металлами и камнями, наркотическими средствами и психотропными веществами, легально контролируемыми прекурсорами, этиловым спиртом, алкогольной и спиртосодержащей продукцией, табачными изделиями и табачной продукцией, нефтью и нефтепродуктами, газом, электроэнергией, фармацевтическими, парафармацевтическими и медицинскими товарами (исключение - до 2016 года), измерительными устройствами, используемыми в сфере государственного метрологического контроля и надзора, ядерными материалами и радиоактивными веществами»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«для Республики Беларусь - торговли оружием и системами вооружения, военным снаряжением и военными материалами, взрывчатыми материалами, оборудованием и приборами для взрывного дела и пиротехническими изделиями, ломом и отходами драгоценных металлов, драгоценными металлами и камнями, наркотическими средствами и психотропными веществами, легально контролируемыми прекурсорами, этиловым спиртом, алкогольной и спиртосодержащей продукцией, табачными изделиями и табачной продукцией, нефтью и нефтепродуктами, газом, электроэнергией,фармацевтическими, парафармацевтическими и медицинскими товарами (исключение - до 2016 года), измерительными устройствами, используемыми в сфере государственного метрологического контроля и надзора, ядерными материалами и радиоактивными веществами».
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От
Республика Армения
От
Республика Беларусь
От
Республика Казахстан
От
Российской Федерации