Еуразиялық экономикалық комиссияның жұмыс регламентіне өзгеріс енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2015 жылғы 16 қазандағы № 21 шешімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. "Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламенті туралы" Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымша мынадай мазмұндағы 131-тармақпен толықтырылсын:
"131. Одақтың атынан үшінші тараптан халықаралық сауда дауына бастамашылық жасау туралы шешім қабылдау.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О внесении изменения в Регламент работы Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 16 октября 2015 года № 21
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Приложение № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98 «О Регламенте работы Евразийской экономической комиссии», дополнить пунктом 131 следующего содержания:
«131. Принятие решения об инициировании от имени Союза международного торгового спора с третьей стороной.».
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации