Қуат конденсаторларын өндіруге арналған сіңіргіш сұйықтыққа қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 33 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасынан №1 қосымшаға сәйкес қосалқы позиция алып тасталсын;
б) Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасына №2 қосымшаға сәйкес қосалқы позициялар енгізілсін;
в) Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелері № 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін;
г) Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасына ескертулердегі"Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің атқарушы билігінің мемлекеттік саясатты әзірлеу және өнеркәсіп саласындағы нормативтік-құқықтық реттеу жөніндегі функцияны жүзеге асыратын уәкілетті орган" кестедегі "Беларусь Республикасы" деген позиция (екінші бағандағы) "; әкелінетін тауардың нысаналы мақсатын растауға Беларусь Республикасының Министрлер Кеңесі уәкілеттік берген орган (ұйым), - өнеркәсіптің өзге салаларында" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В.Христенко
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33 шешіміне
№1 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасынан алып тасталатын ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯ
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Қосымша өлшем бірлігі

О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении пропитывающей жидкости для производства силовых конденсаторов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 года № 33. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) исключить из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозицию согласно приложению № 1;
б) включить в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 2;
в) установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 3;
г) в примечаниях к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза в таблице "Уполномоченный орган исполнительной власти, осуществляющий функции по выработке государственной политики и нормативно-правовому регулированию в сфере промышленности, государства – члена Евразийского экономического союза" позицию "Республика Беларусь" (в графе второй) дополнить словами "; орган (организация), уполномоченная Советом Министров Республики Беларусь на подтверждение целевого назначения ввозимого товара, – в иных сферах промышленности".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 21 апреля 2015 г. № 33
ПОДСУБПОЗИЦИЯ,
исключаемая из единой Товарной номенклатуры
внешнеэкономической деятельности
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед. изм.

3824 90 970 9
- - - - - өзгелері
-
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33 шешіміне
№2 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасына енгізілетін ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Қосымша өлшем бірлігі
3824 90 970 2
- - - - - қуат конденсаторларын өндіруге арналған сіңіргіш сұйықтық 5)
-
3824 90 970 8
- - - - - өзгелері
-
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33 шешіміне
№ 3 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының МӨЛШЕРЛЕМЕЛЕРІ
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі (кедендік құнның пайыздарымен не евромен не АҚШ долларымен
3824 90 970 2
- - - - - қуат конденсаторларын өндіруге арналған сіңіргіш сұйықтық 5)
0
3824 90 970 8
- - - - - өзгелері
5

3824 90 970 9
– – – – – прочие
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 21 апреля 2015 г. № 33
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
включаемые в единую Товарную номенклатуру
внешнеэкономической деятельности
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед. изм.
3824 90 970 2
– – – – – пропитывающая жидкость для производства силовых конденсаторов5)
3824 90 970 8
– – – – – прочие
ПРИЛОЖЕНИЕ № 3
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 21 апреля 2015 г. № 33
СТАВКИ
ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины
(в процентах от таможенной стоимости либо
в евро, либо в долларах США)
3824 90 970 2
– – – – – пропитывающая жидкость
для производства силовых конденсаторов5)
0
3824 90 970 8
– – – – – прочие
5