Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне пилотсыз ұшу аппараттарына арналған тауарлардың жекелеген түрлеріне қатысты өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 64 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) № 1 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан кіші қосалқы позициялар алып тасталсын;
б) № 2 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына кіші қосалқы позициялар қосылсын;
в) № 3 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелері белгіленсін;
г) Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертулер мынадай мазмұндағы 50С ескертуімен толықтырылсын:
"50С)Кедендік құнның 0 (нөл) %-ы мөлшеріндегі кедендікәкелу бажының мөлшерлемесі Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 64 шешімі күшіне енген күннен бастап қоса алғанда 2016 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі аралықта қолданылады.";
д) 2015 жылғы 1 қыркүйектен бастап:
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының мөлшерлемелері № 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін;
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертулер мынадай мазмұндағы 35С ескертуімен толықтырылсын:
"35С) Кедендік құнның 0 (нөл) %-ы мөлшеріндегі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2015 жылғы 1 қыркүйектен бастап қоса алғанда 2016 жылғы 31 желтоқсанға дейінгі аралықта қолданылады.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының
2015 жылғы 9 маусымдағы № 64 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің
Бірыңғай тауар номенклатурасынан алып тасталатын
КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Толықт. өлш. бірл.
8526 92 000 9 - - - өзгесі дана
9306 90 100 0 - - әскери мақсаттар үшін -
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының
2015 жылғы 9 маусымдағы № 64 шешіміне
№ 2 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің
Бірыңғай тауар номенклатурасына енгізілетін
КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Толықт. өлш. бірл.
8526 92 000 2 - - - барлаушы-соққылаушы пилотсыз ұшу дана
аппараттарын басқару үшін14)
8526 92 000 8 - - - өзгесі дана
9306 90 100 - - әскери мақсаттар үшін:
9306 90 100 1 - - - барлаушы-соққылаушы пилотсыз ұшу -
аппараттарына орнату үшін14)
9306 90 100 9 - - - өзгелері -
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының
2015 жылғы 9 маусымдағы № 64 шешіміне
№ 3 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің
кедендік әкелу баждарының
МӨЛШЕРЛЕМЕЛЕРІ
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі (кедендік құнның пайыздарында не еврода, не АҚШ долларында)
8526 92 000 2 - - - барлаушы-соққылаушы пилотсыз ұшу 6,750С)
аппараттарын басқару үшін14)
8526 92 000 8 - - - өзгесі 6,7
9306 90 100 1 - - - барлаушы-соққылаушы пилотсыз ұшу 1850С)
аппараттарын орнату үшін14)
9306 90 100 9 - - - өзгелері 18
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының
2015 жылғы 9 маусымдағы № 64 шешіміне
№ 4 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің
кедендік әкелу баждарының
МӨЛШЕРЛЕМЕЛЕРІ
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі (кедендік құнның пайыздарында не еврода, не АҚШ долларында)
8526 92 000 2 - - - барлаушы-соққылаушы пилотсыз ұшу 535С)
аппараттарын басқару үшін14)
8526 92 000 8 - - - өзгесі 5
9306 90 100 1 - - - барлаушы-соққылаушы пилотсыз ұшу 1735С)
аппараттарын орнату үшін14)
9306 90 100 9 - - - өзгелері 17

О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов товаров, предназначенных для беспилотных летательных аппаратов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 июня 2015 года № 64. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) исключить из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 1;
б) включить в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 2;
в) установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 3;
г) примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза дополнить примечанием 50С следующего содержания:
"50С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 июня 2015 г. № 64 по 31.12.2016 включительно.";
д) с 1 сентября 2015 г.:
установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 4;
примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза дополнить примечанием 35С следующего содержания:
"35С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 01.09.2015 по 31.12.2016 включительно.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 9 июня 2015 г. № 64
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
исключаемые из единой Товарной номенклатуры
внешнеэкономической деятельности Евразийского
экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед. изм.
8526 92 000 9
– – – прочая
шт
9306 90 100 0
– – для военных целей
ПРИЛОЖЕНИЕ № 2
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 9 июня 2015 г. № 64
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
включаемые в единую Товарную номенклатуру
внешнеэкономической деятельности Евразийского
экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед. изм.
8526 92 000 2
– – – для управления разведывательно-ударными беспилотными летательными аппаратами14)
шт
8526 92 000 8
– – – прочая
шт
9306 90 100
– – для военных целей:
9306 90 100 1
– – – для установки на разведывательно-ударные беспилотные летательные аппараты14)
9306 90 100 9
– – – прочие
ПРИЛОЖЕНИЕ № 3
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 9 июня 2015 г. № 64
СТАВКИ
ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины
(в процентах от таможенной стоимости либо
в евро, либо в долларах США)
8526 92 000 2
– – – для управления разведывательно-ударными беспилотными летательными аппаратами14)
6,750С)
8526 92 000 8
– – – прочая
6,7
9306 90 100 1
– – – для установки на разведывательно-ударные беспилотные летательные аппараты14)
1850С)
9306 90 100 9
– – – прочие
18
ПРИЛОЖЕНИЕ № 4
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 9 июня 2015 г. № 64
СТАВКИ
ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины
(в процентах от таможенной стоимости либо
в евро, либо в долларах США)
8526 92 000 2
– – – для управления разведывательно-ударными беспилотными летательными аппаратами14)
535С)
8526 92 000 8
– – – прочая
5
9306 90 100 1
– – – для установки на разведывательно-ударные беспилотные летательные аппараты14)
1735С)
9306 90 100 9
– – – прочие
17