Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын есепке жатқызумен, бөлумен, аударумен және қайтарумен байланысты ақпарат алмасу туралы ереженің 3-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 84 шешімі
Арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын есепке жатқызу және бөлу туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 8 қосымшаға қосымша) 23-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 240 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын есепке жатқызумен, бөлумен, аударумен және қайтарумен байланысты ақпарат алмасу туралы ереженің (бұдан әрі – Ереже) 3-тармағы "Астана қаласының уақыты," деген сөздерден кейін "Қырғыз Республикасы үшін – Бішкек қаласының уақыты," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифін Қырғыз Республикасы қолдана бастаған айдан кейінгі екінші айдың 1-ші күнінен бастап, бірақ осы Шешім ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң ғана күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О внесении изменения в пункт 3 Положения об обмене между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией, связанной с зачислением, распределением, перечислением и возвратом специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 года № 84
В соответствии с пунктом 23 Положения о зачислении и распределении специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин (приложение к приложению № 8 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Пункт 3 Положения об обмене между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией, связанной с зачислением, распределением, перечислением и возвратом специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 декабря 2014 г. № 240 (далее – Положение), после слов «время г. Астаны,» дополнить словами «для Кыргызской Республики – время г. Бишкека,».
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1-го числа второго месяца, следующего за месяцем начала применения Кыргызской Республикой Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, но не ранее чем по истечении 30 календарных дней с даты официального опубликования настоящего Решения.
Председатель Коллегии
Евразийской экономическойкомиссии          В. Христенко