Зияткерлік меншік жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 11 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 257 шешімімен бекітілген Зияткерлік меншік жөніндегі консультативтік комитет құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитет құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Азизян
Армен Феликсович
-
Армения Республикасы Экономика министрлігінің Зияткерлік меншік агенттігінің бастығы
Мелконян
Гарегин Мкртычевич
-
Армения Республикасы Экономика министрінің бірінші орынбасары
Хачикян
Андраник Суренович
-
Армения Республикасы Экономика министрлігінің Зияткерлік меншік агенттігі бастығының орынбасары
Беларусь Республикасынан
Балтрукович
Петр Иванович
-
Беларусь Республикасының Ғылым және технологиялар жөніндегі мемлекеттік комитеті төрағасының орынбасары
Крутой
Дмитрий Николаевич
-
Беларусь Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Баймұханова
Толқын Сағынбекқызы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кіріс комитеті Кедендік бақылау департаментінің директоры
Жантасов
Темірлан Бекетұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Халықаралық экономикалық интеграция департаменті Бірыңғай экономикалық кеңістікті қалыптастыру мәселелері жөніндегі басқарма басшысы
Қазиева
Әсемгүл Амандыққызы
-
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ұлттық зияткерлік меншік институты Тауар белгілеріне халықаралық өтінімді сараптау басқармасының бастығы
Мәмбетәлин
Әлихан Есенғосұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Кедендік әкімшілік жүргізу департаментінің директоры
Радостовец
Николай Владимирович
-
"Кен өндіру және кен-металлургия кәсіпорындарының республикалық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры
Сауранбаев
Шыңғысхан Сұлтанханұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Кедендік әкімшілік жүргізудепартаментінің сарапшысы
Сукуров
Нұрболат Николаевич
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Мәскеу қаласындағы Еуразиялық экономикалық комиссиядағы Өкілдігінің директоры
Ресей Федерациясынан
Евтухов
Виктор Леонидович
-
Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрінің орынбасары - статс-хатшы
Кирий
Любовь Леонидовна
-
Зияткерлік меншік жөніндегі федералдық қызмет басшысының міндетін уақытша атқарушы;
б) Қазақстан Республикасынан Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Естаев
Абзал Қуанышбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқықтары жөніндегі департаментінің директоры;
в) Брытков Ю.А., Демидов Л.В., Филонов А.В., Доскенов Т.К., Қазантаев С.М., Сиротина М.Н., Сұлтанов Р.С., Никитин Г.С. және Симонов Б.П. Консультативтік комитет құрамынан шығарылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по интеллектуальной собственности
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 года № 11. Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 августа 2017 года № 109.
Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29.08.2017 № 109 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
1. Внести в состав Консультативного комитета по интеллектуальной собственности, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2013 г. № 257, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
от Республики Армения
Азизян
Армен Феликсович
– начальник Агентства интеллектуальной собственности Министерства экономики Республики Армения
Мелконян
Гарегин Мкртычевич
– первый заместитель Министра экономики Республики Армения
Хачикян
Андраник Суренович
– заместитель начальника Агентства интеллектуальной собственности Министерства экономики Республики Армения
от Республики Беларусь
Балтрукович
Петр Иванович
– заместитель председателя Государственного комитета по науке и технологиям Республики Беларусь
Крутой
Дмитрий Николаевич
– заместитель Министра экономики Республики Беларусь
от Республики Казахстан
Баймуханова
Толкын Сагынбековна
– директор Департамента таможенного контроля Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Жантасов
Темирлан Бекетович
– руководитель управления по вопросам формирования Единого экономического пространства Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Казиева
Асемгуль Амандыковна
– начальник Управления экспертизы международных заявок на товарный знак Национального института интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан
Мамбеталин
Алихан Есенгосович
– директор Департамента таможенного администрирования Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан
Радостовец
Николай Владимирович
– исполнительный директор объединения юридических лиц "Республиканская ассоциация горнодобывающих и горно-металлургических предприятий"
Сауранбаев
Чингизхан Султанханович
– эксперт Департамента таможенного администрирования Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан
Сукуров
Нурболат Николаевич
– директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан в Евразийской экономической комиссии в г. Москве
от Российской Федерации
Евтухов
Виктор Леонидович
– статс-секретарь – заместитель Министра промышленности и торговли Российской Федерации
Кирий
Любовь Леонидовна
– врио руководителя Федеральной службы по интеллектуальной собственности;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета от Республики Казахстан:
Естаев
Абзал Куанышбекович
– директор Департамента по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан;
в) исключить из состава Консультативного комитета Брыткова Ю.А., Демидова Л.В., Филонова А.В., Доскенова Т.К., Казантаева С.М., Сиротину М.Н., Султанова Р.С., Никитина Г.С. и Симонова Б.П.

2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии
В. Христенко