2015 жылдың екінші жартыжылдығына арналған шетелдік іссапарлар жоспарын бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 73 өкімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағы 12-тармақшасына сәйкес:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылдың екінші жартыжылдығына арналған шетелдік іссапарлар жоспары бекітілсін.
2. Осы Өкім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 73 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
2015 жылдың екінші жартыжылдығына арналған шетелдік іссапарлар
ЖОСПАРЫ
р/с
Іссапар (іс-шара) мақсаты
Іссапар мерзімі
Баратын жері (ел)
1-БӨЛІМ
Алқа Төрағасы В.Б. Христенконың блогы
1
Тәжікстан Республикасына жұмыс сапары
ІІ жартыжылдық
Тәжікстан Республикасы
2
ДДҰ дәрілік заттар айналымын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының отырысына қатысу
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
3
Үшінші елдер, халықаралық ұйымдар және халықаралық интеграциялық бірлестіктер басшыларымен кездесу
ІІ жартыжылдық
Өткізілу орны нақтыланады
4
Бірлескен Вена институтының бағдарламаларына қатысу
ІІ жартыжылдық
Аустрия Республикасы
5
БҰҰ ЕЭК-тің Кеден одағына (БЭК, ЕАЭО) мүше мемлекеттердегі "бір терезе" тұжырымдамасын дамытудың бірыңғай тәсілдемерін әзірлеу кезіндегі тәжірибені бағалау және ұсынымдар мәселесі бойынша іс-шарасы
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
6
ДСҰ тауарларының шығу тегін айқындау қағидалары жөніндегі Техникалық комитеттің отырысы
ІV тоқсан
Бельгия Корольдігі
7
Конференцияларға, конгрестерге, семинарларға және өзге де іс-шараларға қатысу
ІІ жартыжылдық
ТМД елдері
8
"HRM Expo" персоналын басқару бойынша 16-ншы жыл сайынғы көрме
ІІ жартыжылдық
Германия Федеративтік Республикасы
9
ЕАЭО пен ҚХР кеден шекаралары арқылы өтетін тауарлар мен халықаралық тасымалдың көлік құралдары туралы ақпарат алмасу туралы келісімді әзірлеу бойынша келіссөздер жүргізу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
2-БӨЛІМ
Интеграцияның негізгі бағыттары мен макроэкономика жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.Д. Валоваяның блогы
1
ЮНКТАД экономикалық интеграцияны және ынтымақтастықты дамыту жөніндегі 3-нші сараптамалық кездесуге қатысу
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
2
Бизнес қоғамдастықпен кездесу, Меморандумға қол қою, Дүниежүзілік Банк пен ХВҚ топтарымен жыл сайынғы кездесуге қатысу
ІІ жартыжылдық
Перу Республикасы
3
Бизнес-қоғамдастықпен кездесу
ІІ жартыжылдық
Чили Республикасы
4
Еурокомиссия өкілдерімен жұмыс кездесуі
ІІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
5
Chatham House желісі бойынша іс-шараларға қатысу, ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІІІ тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігі
6
Жұмыс сапары және ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІІ жартыжылдық
Ирландия
7
Халықаралық еуразиялық форум іс-шаралары
ІІІ тоқсан
Италия Республикасы
8
АТЭЫ желісі бойынша іс-шаралар, ЕАЭО тұсаукесерін өткізу,саяси және экономикалық элитамен кездесу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
9
ЕАЭО-мен өзара іс-қимыл мәселесі бойынша Үкіметтің және Өнеркәсіп министрлігінің өкілдерімен кездесу
ІІ жартыжылдық
Моңғолия
10
ЕАЭО-мен өзара іс-қимыл мәселесі бойынша Әзербайжан Республикасы Үкіметінің өкілдерімен келіссөздер, ЕАЭО тұсаукесері
ІІІ тоқсан
Әзербайжан Республикасы
11
Жұмыс сапары және ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІІ жартыжылдық
Сингапур Республикасы
12
ЕАЭО тұсаукесерін өткізу, Форумдарға қатысу, Латын Америкасы интеграциялық қауымдастығымен өзара іс-қимыл туралы мемарандумға қол қою
ІІІ тоқсан
Уругвай Шығыс Республикасы
13
Халықаралық конференцияларға, форумдарға, семинарларға қатысу
ІV тоқсан
Куба Республикасы
14
Жұмыс сапары және ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІV тоқсан
Бразилия Федеративтік Республикасы
15
ЕАЭО-мен өзара іс-қимыл мәселесі бойынша тұсаукесерлер ұйымдастыру
ІV тоқсан
Мексика Құрама Штаттары
16
Америка-Ресей іскерлік кеңесінің қатысуымен бірқатар қалаларда ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІІ жартыжылдық
Америка Құрама Штаттары
17
ЭСКАТО "Азия-Тынық мұхит өңіріндегі экономикалық ынтымақтастық және интеграция" тақырыбына Жоғары панельдік пікірталасқа қатысу
ІV тоқсан
Таиланд Корольдігі
18
Жұмыс сапары және ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІІ жартыжылдық
Тәжікстан Республикасы
19
Жыл сайынғы Америка-Ресей іскерлік кеңесінің отырысына қатысу
ІІ жартыжылдық
Америка Құрама Штаттары
20
ЕАЭО тұсаукесерін өткізу, халықаралық конференцияларға, форумдарға, семинарларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Америка Құрама Штаттары
21
Армян диаспорасымен жұмыс кездесуі
ІІ жартыжылдық
Америка Құрама Штаттары
22
ЕАЭО тұсаукесерін өткізу
ІV тоқсан
Түрікменстан
23
ЕАЭО-мен өзара іс-қимыл мәселесі бойынша Өзбекстан Республикасының Үкіметі мен бейінді министрліктеріндегі консультациялар, Өзбекстан Республикасының саяси және іскерлік өкілдері үшін ЕАЭО тұсаукесері
ІV тоқсан
Өзбекстан Республикасы
24
БҰҰ Экономикалық және Әлеуметтік Кеңесі аясында тұрақты даму бойынша жоғары деңгейдегі Форумға қатысу
ІІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
25
АТЭЫ саммитіне қатысу
ІV тоқсан
Филиппин Республикасы
26
Тұсаукесер өткізу, халықаралық конференциялар, форумдар, семинарлар ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
27
Өзара іс-қимыл және ЕАЭО мен Жібек Жолының Экономикалық белдеуі құрылысын ұштастыру жобасын іске асыру мәселесі бойынша келіссөздер жүргізу
ІV тоқсан
Қытай Халық Республикасы
28
ЕАЭО-мен өзара іс-қимыл мәселесі бойынша тұсаукесерлер ұйымдастыру
ІІ жартыжылдық
Еуропалық Одақ елдері
29
Халықаралық конференцияларға, форумдарға, семинарларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Еуропалық Одақ елдері
30
Халықаралық конференцияларға, форумдарға, семинарларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
31
Халықаралық конференцияларға, форумдарға, семинарларға қатысу
ІІ жартыжылдық
ТМД елдері
32
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттердің "Шығындар-Шығарылым" ұлттық кестелерін халықаралық деректер базасына қосу бойынша ЭЫДҰ-мен консультациялар өткізу
ІІ жартыжылдық
Француз Республикасы
33
Борышты басқару жөніндегі халықаралық 10-ншы конференцияға қатысу, ДМФАС-тың Консультативтік тобымен кездесу
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
34
Интеграция әсері мен перспективаларын талдау бойынша ЕО-мен өзара іс-қимыл жөніндегі IISA жобасы
ІІІ тоқсан
Аустрия Республикасы
35
"Expert Workshop on Indicator-Based Monitoring of Regional Economic Integration" интеграцияны бағалауға арналған индикаторлар жүйесі бойынша конференцияға қатысу
ІІ жартыжылдық
Бельгия Корольдігі
36
Интеграция әсері мен перспективаларын талдау бойынша ЕО-мен өзара іс-қимыл жөніндегі IISA жобасы
ІV тоқсан
Аустрия Республикасы
37
Ұлттық шоттар бойынша сарапшылар тобының отырысы
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
38
Статистикалық деректерді редакциялау жөніндегі жұмыс сессиясы
ІІІ тоқсан
Мажарстан
39
БҰҰ ЕЭК-тің халық санағы мен тұрғын үй қоры жөніндегі семинары
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
40
SDMX (ЭЫДҰ) Статистикалық деректер мен метадеректерді берудің стандарттары жөніндегі дүниежүзілік конференция
ІІІ тоқсан
Таиланд Корольдігі
41
Экологиялық-экономикалық есеп жүйесін енгізу бойынша семинар
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
42
Еуроазиялық экономикалық форум-2015 қатысу
ІІІ тоқсан
Қытай Халық Республикасы
43
"Ауыл шаруашылығы және ауыл статистикасын жетілдірудің жаһандық стратегиясында" айқындалған ТМД елдерінің қолданыстағы әдіснамасына сәйкес көрсеткіштер жиынтығын, деректерге, дерек көздеріне қойылатын талаптарды талдау жөніндегі сарапшылар кеңесі
ІV тоқсан
Тәжікстан Республикасы

Об утверждении плана зарубежных командировок на второе полугодие 2015 года
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 года № 73
В соответствии с подпунктом 12 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Утвердить прилагаемый план зарубежных командировок на второе полугодие 2015 года.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии                В. Христенко
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 18 августа 2015 года № 73
ПЛАН
зарубежных командировок на второе полугодие 2015 года
п/п
Цель командирования (мероприятие)
Сроки командирования
Место назначения
(страна)
РАЗДЕЛ 1
Блок Председателя Коллегии В.Б. Христенко
1
Рабочий визит в Республику Таджикистан
II полугодие
Республика Таджикистан
2
Участие в заседании рабочей группы ВОЗ по совершенствованию обращения лекарственных средств
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
3
Встречи с руководством третьих стран, международных организаций и международных интеграционных объединений
II полугодие
Места проведения уточняются
4
Участие в программах Объединенного Венского института
II полугодие
Австрийская Республика
5
Мероприятие ЕЭК ООН по вопросу оценки опыта и рекомендаций при разработке единых подходов к развитию концепции «единого окна» в государствах-членах Таможенного союза (ЕЭП, ЕАЭС)
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
6
Заседание Технического Комитета по правилам определения происхождения товаров ВТО
IV квартал
Королевство Бельгия
7
Участие в конференциях, конгрессах, семинарах и иных мероприятиях
II полугодие
Страны СНГ
8
16-ая ежегодная выставка по управлению персоналом "HRM Expo"
II полугодие
Федеративная Республика Германия
9
Проведение переговоров по разработке соглашения об обмене информацией о товарах и транспортных средствах международной перевозки, перемещаемых через таможенные границы ЕАЭС и КНР
II полугодие
Китайская Народная Республика
РАЗДЕЛ 2
Блок члена Коллегии (Министра) по основным направлениям интеграции и макроэкономике Т.Д. Валовой
1
Участие в 3-ей экспертной встрече по развитию экономической интеграции и сотрудничеству ЮНКТАД
III квартал
Швейцарская Конфедерация
2
Встреча с бизнес-сообществом, подписание Меморандума, участие в ежегодной встрече группы Всемирного Банка и МВФ
II полугодие
Республика Перу
3
Встреча с бизнес-сообществом
II полугодие
Республика Чили
4
Рабочая встреча с представителями Еврокомиссии
III квартал
Королевство Бельгия
5
Участие в мероприятиях по линии Chatham House, проведение презентации ЕАЭС
III квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
6
Рабочий визит и проведение презентации ЕАЭС
II полугодие
Ирландия
7
Мероприятия международного евразийского форума
III квартал
Итальянская Республика
8
Мероприятия по линии АТЭС, проведение презентации ЕАЭС, встреча с политической и экономической элитой
II полугодие
Китайская Народная Республика
9
Рабочие встречи с представителями Правительства и Министерства промышленности по вопросам взаимодействия с ЕАЭС
II полугодие
Монголия
10
Переговоры с представителями Правительства Республики Азербайджан по вопросам взаимодействия с ЕАЭС, презентация ЕАЭС
III квартал
Республика Азербайджан
11
Рабочий визит и проведение презентации ЕАЭС
II полугодие
Республика Сингапур
12
Проведение презентации ЕАЭС, участие в Форумах, подписание Меморандума о взаимодействии с Латиноамериканской ассоциацией интеграции
III квартал
Восточная Республика Уругвай
13
Участие в международных конференциях, форумах, семинарах
IV квартал
Республика Куба
14
Рабочий визит и проведение презентации ЕАЭС
IV квартал
Федеративная Республика Бразилия
15
Организация презентаций по вопросам взаимодействия с ЕАЭС
IV квартал
Мексиканские Соединенные Штаты
16
Проведение презентации ЕАЭС в ряде городов с участием американо-российского делового совета
II полугодие
Соединенные Штаты Америки
17
ЭСКАТО Участие в Высокой панельной дискуссии на тему: «Экономическое сотрудничество и интеграция
в Азиатско-Тихоокеанском регионе»
IV квартал
Королевство Таиланд
18
Рабочий визит и проведение презентации ЕАЭС
II полугодие
Республика Таджикистан
19
Участие в ежегодном заседании американо-российского делового совета
II полугодие
Соединенные Штаты Америки
20
Проведение презентации ЕАЭС, участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II полугодие
Соединенные Штаты Америки
21
Рабочая встреча с армянской диаспорой
II полугодие
Соединенные Штаты Америки
22
Проведение презентации ЕАЭС
IV квартал
Туркменистан
23
Консультации в Правительстве и профильных министерствах Республики Узбекистан по вопросам взаимодействия с ЕАЭС, презентация ЕАЭС для представителей политических и деловых кругов Республики Узбекистан
IV квартал
Республика Узбекистан
24
Участие в Форуме высокого уровня по устойчивому развитию под эгидой Экономического и Социального Совета ООН
III квартал
Соединенные Штаты Америки
25
Участие в Саммите АТЭС
IV квартал
Республика Филиппины
26
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах
III квартал
Швейцарская Конфедерация
27
Проведение переговоров по вопросу взаимодействия и реализации проекта сопряжения строительства ЕАЭС и Экономического пояса Шелкового пути
IV квартал
Китайская Народная Республика
28
Организация презентаций по вопросам взаимодействия с ЕАЭС
II полугодие
Страны Европейского союза
29
Участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II полугодие
Страны Европейского союза
30
Участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II полугодие
Китайская Народная Республика
31
Участие в международных конференциях, форумах, семинарах
II полугодие
Страны СНГ
32
Проведение консультаций с ОЭСР по встраиванию национальных таблиц «Затраты-Выпуск» государств-членов ЕАЭС в международные базы данных
II полугодие
Французская Республика
33
10-ая Международная конференция по управлению долгом, Встреча Консультативной группы ДМФАС
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
34
Проект IISA по взаимодействию с ЕС по анализу эффектов и перспектив интеграции
III квартал
Австрийская Республика
35
Участие в конференции по системе индикаторов для оценки интеграции "Expert Workshop on Indicator-Based Monitoring of Regional Economic Integration"
II полугодие
Королевство Бельгия
36
Проект IISA по взаимодействию с ЕС по анализу эффектов и перспектив интеграции
IV квартал
Австрийская Республика
37
Заседание группы экспертов по национальным счетам
III квартал
Швейцарская Конфедерация
38
Рабочая сессия по редактированию статистических данных
III квартал
Венгрия
39
Семинар ЕЭК ООН по переписи населения и жилищного фонда
III квартал
Швейцарская Конфедерация
40
Всемирная конференция по стандарту передачи статистических данных и метаданных SDMX (ОЭСР)
III квартал
Королевство Таиланд
41
Семинар по внедрению системы эколого-экономического учета
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
42
Участие в Евразийском экономическом форуме-2015
III квартал
Китайская Народная Республика
43
Совещание экспертов по анализу набора показателей, требований к данным, источникам данных в соответствии с действующей методологией стран СНГ, определенных «Глобальной стратегией совершенствования сельскохозяйственной и сельской статистики»
IV квартал
Республика Таджикистан

3-БӨЛІМ
Экономика және қаржы саясаты жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.М.Сүлейменовтің блогы
1
ЖИМО (ІТІС) Фискальдық сарапшылардың 11-інші Еуразиялық форумы
ІІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
2
ЖИМО (ІТІС) , Ұлыбританияның салық және кеден қызметі өкілдерімен кездесу
ІV тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігі
3
МВҚ мен Дүниежүзілік банктің жыл сайынғы жиналысы
ІІ жартыжылдық
Америка Құрама Штаттары
4
Тұсаукесерлер өткізу, салық және кеден органдары өкілдерімен жұмыс кездесуі
ІІ жартыжылдық
Вьетнам Социалистік Республикасы
5
Дүниежүзілік "ЭКСПО-2015" әмбебап көрмесі
ІІ жартыжылдық
Италия Республикасы
6
"Инновация және халықаралық интеграция" Еуразиялық Форумы
ІV тоқсан
Италия Республикасы
7
БҰҰ АзТМЭӘК СПЕКА отырыстарына қатысу
ІV тоқсан
Таиланд Корольдігі
8
ТМД Қаржылық-банк кеңесі Халықаралық банктік конференциясы
ІV тоқсан
Әзербайжан Республикасы
9
Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымының Авторлық құқық және сабақтас құқықтар жөніндегі тұрақты комитеті (30-шы сессия)
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
10
Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымына мүше мемлекеттердің ассамблеясы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
11
Зияткерлік меншікті қорғау жөніндегі семинар. Ұйымдастырушы: "JETRO" жапон сыртқы сауда ұйымы
ІV тоқсан
Жапония
12
Тауар белгісі мен географиялық белгілеу арақатынасы мәселесі бойынша Халықаралық тауар белгілері қауымдастығының конференциясы
ІV тоқсан
Италия Республикасы
13
ТМД Зияткерлік меншікті сақтау және қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңес
ІІІ тоқсан
Тәжікстан Республикасы
14
Зияткерлік меншік құқықтарын сақтау және қорғау саласындағы өзара іс-қимыл мәселесі бойынша Еуропа комиссия өкілдерімен жұмыс кездесуі
ІІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
15
Зияткерлік меншік құқықтарын сақтау және қорғау саласындағы өзара іс-қимыл мәселесі бойынша Вьетнам Социалистік Республикасы өкілдерімен жұмыс кездесуі
ІІІ тоқсан
Вьетнам Социалистік Республикасы
16
БҰҰ ЕЭК-тің жыл сайынғы сессиясы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
17
Лайықты еңбекті реттеу жөніндегі Дүниежүзілік еңбек ұйымының (ДЕҰ) 4-нші конференциясы
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
18
Көші-қон және даму жөніндегі жаһандық форум
ІV тоқсан
Түркия Республикасы
19
"Еуразияны ұғынайық" коммерциялық емес ұйымы мен "Интеза" банкі ұйымдастырған жыл сайынғы Еуразиялық Форум
ІІІ тоқсан
Италия Республикасы
20
Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымының құқықтарды қорғау консультативтік комитеті
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
21
БҰҰ ЕЭК-тің Экономикалық ынтымақтастық және интеграция комитетінің отырысы
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
22
Халықаралық көші-қон ұйымының (ХКҰ) "Орталық Азия өңірі мен Ресейдегі көші-қон" бағдарламасы бойынша сарапшылар отырысы
ІV тоқсан
Аустрия Республикасы
23
Дүниежүзілік зияткерлік меншік ұйымы Тауар белгілері, өнеркәсіп үлгілері мен географиялық нұсқаулар саласындағы заңнама жөніндегі тұрақты комитеті (34-інші сессия)
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
24
БҰҰ ЮНСИТРАЛ Жұмыс тобының отырысы
ІV тоқсан
Аустрия Республикасы
25
Темекінің заңсыз айналымына қарсы іс-қимыл және темекі өнімдеріне акциздік салық салу мәселесі жөніндегі ДДҰ сарапшыларының отырысына қатысу
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
26
Тұсаукесерлер өткізу, салық және кеден органдары өкілдерімен жұмыс кездесуі
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
27
Тұсаукесерлер өткізу, ЖИМО (ІТІС) Қоғамдық қаржы академиясымен (Вена Университеті) бірлесіп халықаралық конференциялар, форумдар, семинарлар ұйымдастыру және оларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Аустрия Республикасы
28
Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жөніндегі Еуразиялық топ (ЕАТ) жұмысына қатысу
ІІІ тоқсан
Түрікменстан
29
ТМД Атқарушы комитеті жанындағы Бухгалтерлік есеп және аудит жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысына қатысу
ІІІ тоқсан
Тәжікстан Республикасы
30
Бағалы қағаздар жөніндегі комиссия халықаралық ұйымының (IOSCO) оқу семинары
ІV тоқсан
Испания Корольдігі
31
Сақтандыру қадағалаулары халықаралық ұйымы (IAIS) ұйымдастыратын отырыстарға, форумдарға, дөңгелек үстелдерге, кеңестерге, оқыту және практикалық конференциялар мен жұмыс кездесулеріне қатысу
ІІ жартыжылдық
Марокко Корольдігі
32
Халықаралық есеп айырысу банкі жанындағы Қаржылық тұрақтылық институтында "Жүйе құраушы банктерді реттеу және қадағалау" (Regulating and supervising large banks) тақырыбына семинарға қатысу
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
33
Біріккен Вена институтындағы "Ақша-кредит саясаты мен қаржылық тұрақтылықты қамтамасыз ету шаралары арасындағы өзара байланыс" (Interactionof Financial Stabiliti Policy) тақырыбына семинар
ІV тоқсан
Аустрия Республикасы

РАЗДЕЛ 3
Блок члена Коллегии (Министра) по экономике и финансовой политике Т.М. Сулейменова
1
11-ый Евразийский форум фискальных экспертов МЦНИ (ITIC)
III квартал
Королевство Бельгия
2
Встреча с представителями МЦНИ (ITIC), налоговой и таможенной службы Великобритании
IV квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
3
Ежегодное собрание МВФ и Всемирного банка
II полугодие
Соединенные Штаты Америки
4
Проведение презентаций, рабочая встреча с представителями финансовых и налоговых органов
II полугодие
Социалистическая Республика Вьетнам
5
Всемирная универсальная выставка «ЭКСПО-2015»
II полугодие
Итальянская Республика
6
Евразийский Форум «Инновации и международная интеграция»
IV квартал
Итальянская Республика
7
Участие в заседаниях СПЕКА ЭСКАТО ООН
IV квартал
Королевство Таиланд
8
Международная банковская конференция Финансово-банковского совета СНГ
IV квартал
Республика Азербайджан
9
Постоянный комитет по авторскому праву и смежным правам Всемирной организации интеллектуальной собственности (30-ая сессия)
III квартал
Швейцарская Конфедерация
10
Ассамблея государств-членов Всемирной организации интеллектуальной собственности
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
11
Семинар по защите интеллектуальной собственности. Организатор: Японская организация внешней торговли "JETRO"
IV квартал
Япония
12
Конференция Международной ассоциации товарных знаков по вопросу соотношения товарного знака и географического обозначения
IV квартал
Итальянская Республика
13
Межгосударственный Совет по вопросам охраны и защиты интеллектуальной собственности СНГ
III квартал
Республика Таджикистан
14
Рабочая встреча с представителями Европейской комиссии по вопросу взаимодействия в сфере охраны и защиты прав интеллектуальной собственности
III квартал
Королевство Бельгия
15
Рабочая встреча с представителями уполномоченных органов Социалистической Республики Вьетнам по вопросу взаимодействия в сфере охраны и защиты прав интеллектуальной собственности
III квартал
Социалистическая Республика Вьетнам
16
Ежегодная сессия ЕЭК ООН
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
17
4-ая Конференция Международной организации труда (МОТ) по регулированию достойного труда
III квартал
Швейцарская Конфедерация
18
Глобальный форум по миграции и развитию
IV квартал
Турецкая Республика
19
Ежегодный Евразийский Форум, организованный некоммерческой организацией «Познаем Евразию» и Банком «Интеза»
III квартал
Итальянская Республика
20
Консультативный комитет по защите прав Всемирной организации интеллектуальной собственности
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
21
Заседание Комитета по экономическому сотрудничеству и интеграции ЕЭК ООН
III квартал
Швейцарская Конфедерация
22
Заседание экспертов по программе Международной организации по миграции (МОМ) «Трудовая миграция в Центрально-Азиатском регионе и России»
IV квартал
Австрийская Республика
23
Постоянный комитет по законодательству в области товарных знаков, промышленных образцов и географических указаний Всемирной организации интеллектуальной собственности (34-ая сессия)
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
24
Заседание Рабочей группы ЮНСИТРАЛ ООН
IV квартал
Австрийская Республика
25
Участие в заседании экспертов ВОЗ по вопросу противодействия незаконному обороту табака и акцизному налогообложению табачной продукции
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
26
Проведение презентаций, рабочая встреча с представителями финансовых и налоговых органов
II полугодие
Китайская Народная Республика
27
Проведение презентаций, организация и участие в международных конференциях, форумах, семинарах, организованных МЦНИ (ITIC) совместно с Академией общественных финансов (Венского Университета)
II полугодие
Австрийская Республика
28
Участие в работе Евразийской группы по противодействию легализации преступных доходов и финансированию терроризма (ЕАГ)
III квартал
Туркменистан
29
Участие в заседании Координационного совета по бухгалтерскому учету и аудиту при Исполнительном комитете СНГ
III квартал
Республика Таджикистан
30
Учебный семинар Международной организации комиссий по ценным бумагам (IOSCO)
IV квартал
Королевство Испания
31
Участие в заседаниях, форумах, круглых столах, совещаниях, обучающих и практических конференциях и рабочих встречах, организуемых Международной организацией страховых надзоров (IAIS)
II полугодие
Королевство Марокко
32
Семинар в Институте финансовой стабильности при Банке международных расчетов на тему: «Регулирование и надзор системообразующих банков» (Regulating and supervising large banks)
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
33
Семинар в Объединенном венском институте на тему: «Взаимосвязь между денежно-кредитной политикой и мерами по обеспечению финансовой стабильности» (Interaction of Monetary and Financial Stability Policy)
IV квартал
Австрийская Республика

4-БӨЛІМ
Өнеркәсіп және агроөнеркәсіп кешені жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) С.С.Сидорскийдің блогы
1
БҰҰ-мен өнеркәсіпті дамыту жөніндегі (ЮНИДО) ынтымақтастық бағдарламасын іске асыру шеңберіндегі іс-шараларға қатысу
ІІІ тоқсан
Аустрия Республикасы
2
АӨК саласындағы ынтымақтастықты дамыту мәселесі бойынша Моңғолия Өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы министрлігі басшылығымен кездесу
ІІІ тоқсан
Моңғолия
3
"SPACE" Халықаралық ауыл шаруашылығы көрмесінің іскерлік бағдарламасына және ЕАЭО-ға мүше мемлекеттер мен Францияның АӨК-тегі көрмелік қызметі бойынша ынтымақтастық перспективалары" дөңгелек үстеліне қатысу
ІІІ тоқсан
Француз Республикасы
4
57-інші MSV-2015 Халықаралық машина жасау көрмесі
ІІІ тоқсан
Чех Республикасы
5
ЕЭК мен Мажарстан АШМ арасындағы АӨК саласындағы ынтымақтастық туралы өзара түсіністік жөніндегі мемарандумға қол қою мақсатында Мажарстан Ауыл шаруашылығы министрлігімен кездесуге қатысу
ІІІ тоқсан
Мажарстан
6
ДСҰ Ауыл шаруашылығы жөніндегі Комитетіне қатысу
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
7
БҰҰ-мен өнеркәсіпті дамыту жөніндегі (ЮНИДО) ынтымақтастық бағдарламасын іске асыру шеңберіндегі іс-шараларға қатысу
ІV тоқсан
Аустрия Республикасы
8
ДСҰ-ның субсидиялар мен өтемақы шаралары жөніндегі комитетінің отырысына қатысу
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
9
АҰҚ-ның дүниежүзілік азық-түлік қауіпсіздігі жөніндегі комитетіне қатысу
ІV тоқсан
Италия Республикасы
10
DLG Agritechnika мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникасы көрмесі
ІV тоқсан
Германия Федеративтік Республикасы
11
ДСҰ-ның ауыл шаруашылығы жөніндегі комитетіне қатысу
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
12
Аргентина Республикасының Ауыл шаруашылығы, мал шаруашылығы және балық аулау министрлігі басшылығымен және Сыртқы істер, халықаралық сауда және ғибадат министрлігімен АӨК саласындағы ынтымақтастықты дамыту мәселесі бойынша кездесу
ІV тоқсан
Аргентина Республикасы
13
АҰҚ Кеңесінің отырысына қатысу
ІV тоқсан
Италия Республикасы
14
Харбин халықаралық сауда-экономикалық жәрмеңкесі (Екінші Ресей-Қытай ЭКСПО)
ІV тоқсан
Қытай Халық Республикасы
15
Берлиндегі Беларусь экономикасы күні
ІV тоқсан
Германия Федеративтік Республикасы
16
Өнеркәсіп және агроөнеркәсіп саясаты саласындағы өзара іс-қимыл мәселелері бойынша жұмыс кездесуін өткізу
ІІІ тоқсан
Әзербайжан Республикасы
5-БӨЛІМ
Сауда жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) АА.Слепневтің блогы
1
Мысырмен Еркін сауда туралы келісім жасасу бойынша БЗТ отырысына қатысу
ІІ жартыжылдық
Мысыр Араб Республикасы
2
Иран Ислам Республикасымен сауда-экономикалық ынтымақтастықты дамыту мәселелері жөніндегі консультацияларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Иран Ислам Республикасы
3
Израильмен Еркін сауда туралы келісім жасасу бойынша келіссөздерге қатысу
ІІ жартыжылдық
Израиль Мемлекеті
4
Үндістанмен Еркін сауда туралы келісім жасасу бойынша БЗТ отырысына қатысу
ІІ жартыжылдық
Үндістан Республикасы
5
Вьетнаммен Еркін сауда туралы келісім бойынша бизнес-форум
ІІ жартыжылдық
Вьетнам Социалистік Республикасы
6
ДСҰ желісі бойынша іс-шараларға, оның ішінде семинарларға, конференцияларға, консультацияларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Өткізілетін жері нақтыланады
7
Моңғолия өкілдерімен сауда мәселесі бойынша консультациялар өткізу
ІІ жартыжылдық
Моңғолия
8
Еркін сауда туралы келісім ережелерін имплементациялау, сондай-ақ ЕАЭО-ның алкоголь өнімінің Вьетнам нарығына қолжетімділігі мәселелері бойынша Вьетнам тарапымен консультацияларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Вьетнам Социалистік Республикасы
9
Үндестірілген жүйе комитеті мен Үндестірілген жүйені қайта қарау жөніндегі кіші комитетінің жұмысына байқаушы ретінде қатысуды қоса алғанда, Дүниежүзілік кеден ұйымы желісі бойынша іс-шараларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Бельгия Корольдігі
10
КО мен ҚХР шекаралары арқылы алып өтілетін тауарлар мен халықаралық тасымалдың көлік құралдары туралы ақпарат алмасу туралы келісім бойынша келіссөздердің 4-інші раунды
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
11
Қытай Халық Республикасымен сауда-экономикалық ынтымақтастықты (оның ішінде преференциялық емес сауда-экономикалық келісімін әзірлеу мәселелері бойынша) дамыту мәселелері жөніндегі консультациялар
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
12
МЕРКОСУР-мен сауда-экономикалық мәселелері жөніндегі ынтымақтастық меморандумын жасасу бойынша консультациялар
ІІ жартыжылдық
Венесуэла Боливариан Республикасы
13
ДСҰ: саудаға қатысты зияткерлік меншік құқықтары аспектілері жөніндегі кеңес
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
14
ДСҰ: Мемлекеттік сатып алу жөніндегі симпозиум
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
15
Сауда және даму жөніндегі симпозиум (ЮНКТАД)
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
16
ДСҰ:СФС жөніндегі комитеттің, СФС комитетінің бейресми отырысы
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
17
ДСҰ: Армения Республикасы мен Қырғыз Республикасының тарифтік міндеттемелерді қайта қарау жөніндегі ДСҰ-дағы келіссөздеріне қатысу (ДСҰ жүйесі желісі бойынша іс-шаралар кестесі шеңберінде)
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
18
БҰҰ ЕЭК сауда жөніндегі комитетінің отырысына қатысу
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
19
Жаңа елдердің қосылуы проблемасы бойынша ДСҰ Хатшылығы өткізетін конференцияға қатысу
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
20
ДСҰ: Шығу тегі қағидалары жөніндегі комитет
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
21
Армения Республикасы мен Қырғыз Республикасының тарифтік міндеттемелерді қайта қарау жөніндегі ДСҰ-дағы келіссөздеріне қатысу
ІІ жартыжылдық
Бельгия Корольдігі
22
Армения Республикасы мен Қырғыз Республикасының тарифтік міндеттемелерді қайта қарау жөніндегі ДСҰ-дағы келіссөздеріне қатысу
ІІ жартыжылдық
Америка Құрама Штаттары
23
Армения Республикасы мен Қырғыз Республикасының тарифтік міндеттемелерді қайта қарау жөніндегі ДСҰ-дағы келіссөздеріне қатысу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
24
ДСҰ: Дауларды шешу жөніндегі орган; Жария форум
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
25
ДСҰ: Тауарлармен сауда жөніндегі кеңес
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
26
ДСҰ: Саудадағы техникалық кедергілер жөніндегі комитет
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
27
ДСҰ: 10-ыншы Министрлік конференция
ІV тоқсан
Кения Республикасы
28
АСЕАН Министрлік кездесуі мен жанама іс-шараларға қатысу
ІІІ тоқсан
Малайзия
29
АТЭЫ-ның Аға лауазымды адамдарының 3-інші отырысы және жанама іс-шаралар
ІІІ тоқсан
Филиппин Республикасы
30
ЕАЭО-АСЕАН сауда-экономикалық ынтымақтастығы мәселелері жөніндегі консультациялар (семинар)
ІІ жартыжылдық
Малайзия
31
Еуропалық комиссия өкілдерімен консультациялар
ІІ жартыжылдық
Бельгия Корольдігі
32
Халықаралық форумдарға, іскер топтардың іс-шараларына, семинарларға, консультацияларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Өткізілетін жері нақтыланады
33
Үшінші елдермен сауда-экономикалық ынтымақтастықты дамыту мәселелері бойынша ресми консультацияларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Өткізілетін жері нақтыланады
34
ДСҰ: ГАТС қағидалары жөніндегі, қызметтер көрсету саудасы, ішкі реттеу жөніндегі жұмыс топтарының отырысы. ДСҰ қызметтер көрсету саудасы жөніндегі Кеңесі
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
35
Әлемдік саудада тарифтік емес реттеу шараларын зерделеу мен талдауға байланысты мәселелер бойынша ЮНКТАД өткізетін іс-шараларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Өткізілетін жері нақтыланады
36
БҰҰ Еуропалық экономикалық комиссия сарапшыларымен тарифтік емес реттеу саласындағы нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру жөніндегі консультацияларға, жұмыс кездесулеріне қатысу
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
37
ШЫҰ сауда министрлерінің кеңесі
ІІІ тоқсан
Қытай Халық Республикасы
38
БРИКС елдері және ҚХР Коммерция министрлігі өкілдерінің қатысуымен сауданы қорғау шаралары жөніндегі семинарға қатысу
ІІ жартыжылдық
Бразилия Федеративтік Республикасы
39
ДСҰ: Арнайы қорғау шаралары, субсидиялар және өтемақы шаралары, демпингке қарсы практикалар комитеттерінің және Қағидалар жөніндегі келіссөз топтарының отырыстарына қатысу
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
40
ДСҰ желісі бойынша іс-шараларға (Сауда келіссөздері Доха раундының қағидалары жөніндегі және дауларды шешу жөніндегі органның келіссөз тобының шеңберінде) қатысу
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
41
Тексеру сапарларын жүргізу
ІІ жартыжылдық
Украина
42
Тексеру сапарларын жүргізу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
43
Корея Республикасы өкілдерімен еркін сауда туралы келісім жасасу мәселесі жөніндегі консультациялар
ІІ жартыжылдық
Корея Республикасы

РАЗДЕЛ 4
Блок члена Коллегии (Министра) по промышленности и агропромышленному комплексу С.С. Сидорского
1
Участие в мероприятиях в рамках реализации программы сотрудничества с ООН по промышленному развитию (ЮНИДО)
III квартал
Австрийская Республика
2
Встреча с руководством Министерства промышленности и сельского хозяйства Монголии по вопросам развития сотрудничества в сфере АПК
III квартал
Монголия
3
Участие в деловой программе Международной сельскохозяйственной выставки "SPACE" и круглом столе «Перспективы сотрудничества по выставочной деятельности в АПК государств-членов ЕАЭС и Франции»
III квартал
Французская Республика
4
57-ая Международная машиностроительная выставка MSV 2015
III квартал
Чешская Республика
5
Участие во встрече с Министром сельского хозяйства Венгрии с целью подписания Меморандума о взаимопонимании между ЕЭК и МСХ Венгрии о сотрудничестве в области АПК
III квартал
Венгрия
6
Участие в Комитете ВТО по сельскому хозяйству
III квартал
Швейцарская Конфедерация
7
Участие в мероприятиях в рамках реализации программы сотрудничества с ООН по промышленному развитию (ЮНИДО)
IV квартал
Австрийская Республика
8
Участие в заседании Комитета ВТО по субсидиям и компенсационным мерам
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
9
Участие в Комитете по всемирной продовольственной безопасности ФАО
IV квартал
Итальянская Республика
10
Специализированная выставка сельскохозяйственной техники DLG Agritechnica 2015
IV квартал
Федеративная Республика Германия
11
Участие в Комитете ВТО по сельскому хозяйству
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
12
Встреча с руководством Министерства сельского хозяйства, животноводства и рыболовства и Министерством иностранных дел, международной торговли и культа Аргентинской Республики по вопросам развития сотрудничества в сфере АПК
IV квартал
Аргентинская Республика
13
Участие в заседании Совета ФАО
IV квартал
Итальянская Республика
14
Харбинская международная торгово-экономическая ярмарка (Второе Российско-Китайское ЭКСПО)
IV квартал
Китайская Народная Республика
15
День белорусской экономики в Берлине
IV квартал
Федеративная Республика Германия
16
Проведение рабочей встречи по вопросам взаимодействия в сфере промышленной и агропромышленной политики
III квартал
Республика Азербайджан
РАЗДЕЛ 5
Блок члена Коллегии (Министра) по торговле А.А. Слепнева
1
Участие в заседании СИГ по заключению Соглашения о свободной торговле с Египтом
II полугодие
Арабская Республика Египет
2
Участие в консультациях с Исламской Республикой Иран по вопросам развития торгово-экономического сотрудничества
II полугодие
Исламская Республика Иран
3
Участие в переговорах по заключению Соглашения
о свободной торговле с Израилем
II полугодие
Государство Израиль
4
Участие в заседании СИГ по заключению Соглашения о свободной торговле с Индией
II полугодие
Республика Индия
5
Бизнес-форум по Соглашению о свободной торговле
с Вьетнамом
II полугодие
Социалистическая Республика Вьетнам
6
Участие в мероприятиях по линии ВТО, в том числе семинарах, конференциях, консультациях
II полугодие
Места проведения уточняются
7
Проведение консультаций по торговым вопросам с представителями Монголии
II полугодие
Монголия
8
Участие в консультациях с Вьетнамской стороной по вопросам имплементации положений Соглашения о свободной торговле, а также доступа алкогольной продукции ЕАЭС на рынок Вьетнама
II полугодие
Социалистическая Республика Вьетнам
9
Участие в мероприятиях по линии Всемирной таможенной организации, включая участие в качестве наблюдателей в работе Комитета по Гармонизированной системе и Подкомитета по пересмотру Гармонизированной системы
II полугодие
Королевство Бельгия
10
4-ый раунд переговоров по Соглашению об обмене информацией о товарах и транспортных средствах международной перевозки, перемещаемых через границы ТС и КНР
II полугодие
Китайская Народная Республика
11
Консультации по вопросам развития торгово-экономического сотрудничества с Китайской Народной Республикой (в т. ч. по вопросам разработки непреференциального торгово-экономического соглашения)
II полугодие
Китайская Народная Республика
12
Консультации по заключению Меморандума о сотрудничестве по торгово-экономическим вопросам
с МЕРКОСУР
II полугодие
Боливарианская Республика Венесуэла
13
ВТО: Совет по относящимся к торговле аспектам прав интеллектуальной собственности
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
14
ВТО: Симпозиум по государственным закупкам
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
15
Совет по торговле и развитию (ЮНКТАД)
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
16
ВТО:  Неформальное заседание Комитета по СФС, Комитет по СФС
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
17
ВТО: Участие в переговорах Республики Армения и Кыргызской Республики в ВТО по пересмотру тарифных обязательств (в рамках графика по мероприятиям по линии системы ВТО)
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
18
Участие в заседании Комитета по торговле ЕЭК ООН
III квартал
Швейцарская Конфедерация
19
Участие в конференции, проводимой Секретариатом ВТО по проблематике присоединения новых стран
III квартал
Швейцарская Конфедерация
20
ВТО: Комитет по правилам происхождения
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
21
Участие в переговорах Республики Армения и Кыргызской Республики в ВТО по пересмотру тарифных обязательств
II полугодие
Королевство Бельгия
22
Участие в переговорах Республики Армения и Кыргызской Республики в ВТО по пересмотру тарифных обязательств
II полугодие
Соединенные Штаты Америки
23
Участие в переговорах Республики Армения и Кыргызской Республики в ВТО по пересмотру тарифных обязательств
II полугодие
Китайская Народная Республика
24
ВТО: Орган по разрешению споров; Публичный форум
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
25
ВТО: Совет по торговле товарами
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
26
ВТО: Комитет по техническим барьерам в торговле
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
27
ВТО: 10-ая Министерская конференция
IV квартал
Республика Кения
28
Участие в Министерской встрече АСЕАН и сопутствующих мероприятиях
III квартал
Малайзия
29
3-е заседание Старших должностных лиц АТЭС и сопутствующие мероприятия
III квартал
Республика Филиппины
30
Консультации по вопросам торгово-экономического сотрудничества ЕАЭС-АСЕАН (семинар)
II полугодие
Малайзия
31
Консультации с представителями Европейской комиссии
II полугодие
Королевство Бельгия
32
Участие в международных форумах, мероприятиях для деловых кругов, семинарах, консультациях
II полугодие
Места проведения уточняются
33
Участие в официальных консультациях по вопросам развития торгово-экономического сотрудничества
с третьими странами
II полугодие
Места проведения уточняются
34
ВТО: Заседание рабочих групп по правилам ГАТС, по торговле услугами, внутреннему регулированию. Совет ВТО по торговле услугами
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
35
Участие в мероприятиях, проводимых ЮНКТАД по вопросам, связанным с изучением и анализом мер нетарифного регулирования в мировой торговле
II полугодие
Места проведения уточняются
36
Участие в консультациях, рабочих встречах с экспертами Европейской экономической комиссии ООН по совершенствованию нормативно-правовой базы в области нетарифного регулирования
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
37
Совещание министров торговли ШОС
III квартал
Китайская Народная Республика
38
Участие в семинаре по мерам торговой защиты с участием представителей стран БРИКС и Министерства коммерции КНР
II полугодие
Федеративная Республика Бразилия
39
ВТО: Участие в заседаниях Комитетов по специальным защитным мерам, субсидиям и компенсационным мерам, антидемпинговым практикам и Переговорной группы по правилам
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
40
Участие в мероприятиях по линии ВТО (в рамках Переговорной группы по правилам Дохийского раунда торговых переговоров и органа по разрешению споров)
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
41
Проведение проверочных визитов
II полугодие
Украина
42
Проведение проверочных визитов
II полугодие
Китайская Народная Республика
43
Консультации с представителями Республики Корея по вопросу заключения Соглашения о свободной торговле
II полугодие
Республика Корея

6-БӨЛІМ
Техникалық реттеу мәселелері жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) В.Н.Корешковтың блогы
1
ӨКҚЕЖҰ Кеңесі сессиясына қатысу
ІІІ тоқсан
Латвия Республикасы
2
Дүниежүзілік жануарлар денсаулығын қорғау ұйымының (МЭБ) Өңірлік және қосалқы өңірлік кеңесі
ІV тоқсан
Француз Республикасы
3
32-інші Дүниежүзілік ветеринариялық конгресі (Дүниежүзілік жануарлар денсаулығын қорғау ұйымының (МЭБ) аясында)
ІІІ тоқсан
Түркия Республикасы
4
БҰҰ Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымы Кеңесінің сессиясы
ІV тоқсан
Италия Республикасы
5
Codex Alimetarius Комиссиясының 38-інші сессиясы
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
6
БҰҰ Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымының 70-жылдық мерейтойы құрметіне арналған іс-шаралар
ІV тоқсан
Италия Республикасы
7
Аккредиттеу жөніндегі еуропалық ынтымақтастық (ЕА) бейінді комитеттерінің отырысы
ІV тоқсан
Португалия Республикасы
8
Дүниежүзілік сауда ұйымының (ДСҰ) саудадағы техникалық кедергілер жөніндегі отырысы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
9
Стандарттау жөніндегі халықаралық ұйымы (ИСО) Бас Ассамблеясының отырысы
ІІІ тоқсан
Корея Республикасы
10
Codex Alimetarius комитетінің тақырыптық отырысы
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
11
БЗТ-нің ЕАЭО елдері мен Израиль Республикасы арасында еркін сауда аймағы туралы келісім жасасудың орындылығы туралы мәселені зерделеу жөніндегі отырысы
ІV тоқсан
Израиль Мемлекеті
12
БҰҰ ЕЭК нормативтік реттеу мәселелері бойынша Стандарттау және ынтымақтастық саласындағы саясат жөніндегі жұмыс тобының отырысы (БҰҰ ЕЭК 6-ЖТ)
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
13
Кедендік Одақ пен Бірыңғай экономикалық кеңістікке мүше мемлекеттер және Мысыр Араб Республикасы арасындағы еркін сауда аймағы туралы келісім жасасудың орындылығы туралы мәселені зерделеу бойынша БЗТ отырысы
ІV тоқсан
Мысыр Араб Республикасы
14
Үндістанмен еркін сауда туралы келісім жасасу бойынша БЗТ отырысы
ІV тоқсан
Үндістан Республикасы
15
2013 жылғы 12 қарашадағы Еуразиялық экономикалық комиссия мен БҰҰ Азық-түлік және ауыл шаруашылығы ұйымы (ФАО) арасындағы өзара іс-қимыл туралы меморандум шеңберіндегі 2015-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шаралар
ІІ жартыжылдық
Өткізілетін жері нақтыланады
16
ICH хатшылығымен MedRA-ның қолайсыз әсері медициналық сөздігін орыс тіліне аудару мүмкіндігін талқылау
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
17
Медициналық бұйымдар реттегіштері халықаралық форумының отырысы
ІІІ тоқсан
Жапония
7-БӨЛІМ
Кедендік ынтымақтастық жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) В.А.Гошинның блогы
1
БҰҰ сауда рәсімдерін оңайлату және электрондық іскерлік операциялар жөніндегі Орталығының 26-ыншы Форумының жұмысына қатысу
ІІІ тоқсан
Француз Республикасы
2
Дүниежүзілік сауда ұйымының Сауданы оңайлату жөніндегі келісімі бойынша Дүниежүзілік сауда ұйымының Техникалық комитеті мен Дүниежүзілік сауда ұйымы Жұмыс тобының отырысына қатысу
ІV тоқсан
Бельгия Корольдігі
3
Сауда рәсімдерін оңайлату жөніндегі Азия-Тынық мұхиты форумының жұмысына қатысу
ІV тоқсан
Қытай Халық Республикасы
4
Темір жолдар ынтымақтастығы ұйымының (ТЖЫҰ) "Шекараларды теміржол көлігімен қиып өту практикасы" атты VІІІ ведомствоаралық кеңесіне қатысу
ІІІ тоқсан
Польша Республикасы
5
Латвия кеден қызметіне жұмыс сапары, Латвия кеден қызметі басшылығымен келіссөздер, Латвия бизнес қоғамдастығымен дөңгелек үстелге қатысу
ІІ жартыжылдық
Латвия Республикасы
6
Еуропалық бизнес қауымдастығы (ЕБҚ) Франция кеден қызметімен бірлесіп ұйымдастыратын ЕАЭО мен Еуропалық одақтағы Уәкілетті экономикалық операторлар институтымен (УЭО) жұмыс кездесуін және оны дамыту мен оның өзара тану мәселесі жөніндегі консультациялар өткізу
ІV тоқсан
Француз Республикасы
7
БҰҰ ЕЭК Ішкі көлік комитетінің Көлікке байланысты кедендік мәселелер жөніндегі жұмыс тобы (WP.30) отырысына қатысу
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
8
ЕАЭО пен ҚХР кеден шекаралары арқылы алып өтілетін тауарлар мен халықаралық тасымалдың көлік құралдары туралы ақпарат алмасуды ұйымдастыру туралы келісім жасасу жөніндегі жұмыс кездесулері мен келіссөздер өткізу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
9
Вьетнам Социалистік Республикасының кеден қызметімен ақпарат алмасуды ұйымдастыру бойынша жұмыс кездесулері мен келіссөздер өткізу
ІІ жартыжылдық
Вьетнам Социалистік Республикасы
10
Малайзия кеден қызметіне сапар. Теңіз портындағы "бір терезе" тетігін енгізудің қорытындыларымен танысу. ЕАЭО-ға мүше мемлекеттер мен АСЕАН-ның "бір терезесін" дамытуды талқылау мақсатында АСЕАН-ның штаб-пәтеріне сапар.
ІІ жартыжылдық
Малайзия, Индонезия Республикасы
11
Дүниежүзілік кеден ұйымының Technology & Innovation Бесінші Халықаралық конференциясы
ІІ жартыжылдық
Нидерланд Корольдігі
12
Үндістандағы Халықаралық экономикалық форум шеңберінде тұрақты отырыстар мен іс-шараларға қатысу. Үндістанның кеден қызметі басшылығы мен жұмыс кездесуін өткізу
ІІ жартыжылдық
Үндістан Республикасы
13
Германия кеден қызметіне жұмыс сапары. Германия кеден қызметі басшылығымен "бір терезе" ұлттық тетігін дамыту және Еуропалық одақтағы "бір терезе" ұлттық тетіктері арасындағы өзара іс-қимылды іс жүзінде іске асыру мәселелері бойынша жұмыс кездесулері мен консультациялар өткізу. Германия бизнес қоғамдастығымен дөңгелек үстелге қатысу
ІІ жартыжылдық
Германия Федеративтік Республикасы
14
Швеция кеден қызметіне жұмыс сапары. Теңіз және құрғақтағы порттарындағы "бір терезе" тетігін енгізудің қорытындыларымен танысу.
ІІ жартыжылдық
Швеция
Корольдігі
15
Ұлыбритания кеден қызметімен және экспресс-тасымалдаушылармен экспресс-жүктерге қатысты кеден операцияларын жасауды ұйымдастыру мәселесі бойынша жұмыс кездесулері мен консультациялар өткізу
ІV тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігі
16
Финляндия кеден қызметіне жұмыс сапары. "Бір терезе" тетігін енгізу шеңберінде тауарларды жеткізудің логистикалық тізбегіне қатысушылар арасындағы өзара іс-қимылды іске асыру тәжірибесімен танысу
ІІ жартыжылдық
Финляндия Республикасы
17
Тәжікстан кеден қызметіне жұмыс сапары. Тәжікстан кеден қызметі басшылығымен келіссөздер. Тәжікстан бизнес-қоғамдастығымен дөңгелек үстелге қатысу
ІІ жартыжылдық
Тәжікстан Республикасы

РАЗДЕЛ 6
Блок члена Коллегии (Министра) по вопросам технического регулирования В.Н. Корешкова
1
Участие в сессии Совета ЕОКЗР
III квартал
Латвийская Республика
2
Совещание Региональных и Субрегиональных представителей Всемирной организации здравоохранения животных (МЭБ)
IV квартал
Французская Республика
3
32-ой Всемирный ветеринарный конгресс (под эгидой Всемирной организации здравоохранения
животных (МЭБ))
III квартал
Турецкая Республика
4
Сессия Совета Продовольственной и сельскохозяйственной организации Объединенных Наций
IV квартал
Итальянская Республика
5
38-ая Сессия Комиссии Codex Alimentarius
III квартал
Швейцарская Конфедерация
6
Мероприятия по случаю 70-летнего юбилея Продовольственной и сельскохозяйственной организации Объединенных Наций
IV квартал
Итальянская Республика
7
Заседание профильных комитетов Европейского сотрудничества по аккредитации (ЕА)
IV квартал
Португальская Республика
8
Заседания Комитета Всемирной торговой организации (ВТО) по техническим барьерам в торговле
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
9
Заседание Генеральной Ассамблеи Международной организации по стандартизации (ИСО)
III квартал
Республика Корея
10
Тематическое Заседание Комитета Codex Alimentarius
III квартал
Швейцарская Конфедерация
11
Заседание СИГ по изучению вопроса о целесообразности заключения соглашения о зоне свободной торговли между странами ЕАЭС и Государством Израиль
IV квартал
Государство Израиль
12
Заседание Рабочей группы по политике в области стандартизации и сотрудничеству по вопросам нормативного регулирования ЕЭК ООН
(РГ 6 ЕЭК ООН)
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
13
Заседание СИГ по изучению вопроса о целесообразности заключения соглашения о зоне свободной торговли между государствами-членами Таможенного союза и Единого экономического пространства и Арабской Республикой Египет
IV квартал
Арабская Республика Египет
14
Заседание СИГ по заключению Соглашения о свободной торговле с Индией
IV квартал
Республика Индия
15
Мероприятия, предусмотренные планом мероприятий на 2015-2018 годы в рамках Меморандума о взаимодействии между Евразийской экономической комиссией и Продовольственной и сельскохозяйственной организацией Организации Объединенных Наций от 12 ноября 2013 года (ФАО)
II полугодие
Места проведения уточняются
16
Обсуждение с секретариатом ICH возможности перевода медицинского словаря нежелательных реакций MedRA на русский
II полугодие
Швейцарская Конфедерация,
17
Заседание Международного форума регуляторов медицинских изделий
III квартал
Япония
РАЗДЕЛ 7
Блок члена Коллегии (Министра) по таможенному сотрудничеству В.А. Гошина
1
Участие в работе 26-го Форума Центра Организации Объединенных Наций по упрощению процедур торговли и электронным деловым операциям (СЕФАКТ ООН)
III квартал
Французская Республика
2
Участие в заседании Технического комитета Всемирной таможенной организации и Рабочей группы Всемирной таможенной организации по Соглашению Всемирной торговой организации по упрощению торговли
IV квартал
Королевство Бельгия
3
Участие в работе Азиатско-тихоокеанского форума по упрощению процедур торговли
IV квартал
Китайская Народная Республика
4
Участие в VIII межведомственном совещании Организации сотрудничества железных дорог (ОСЖД) «Практика пересечения границ железнодорожным транспортом»
III квартал
Республика Польша
5
Рабочий визит в таможенную службу Латвии. Переговоры с руководством таможенной службы Латвии. Участие в круглом столе с бизнес-сообществом Латвии
II полугодие
Латвийская Республика
6
Проведение рабочей встречи и консультаций по вопросу развития и взаимного признания института уполномоченных экономических операторов (УЭО) в ЕАЭС и Европейском союзе, организуемых Ассоциацией Европейского бизнеса (АЕБ) совместно с таможенной службой Франции
IV квартал
Французская Республика
7
Участие в заседании Рабочей группы (WP.30) по таможенным вопросам, связанным с транспортом, Комитета по внутреннему транспорту ЕЭК ООН
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
8
Проведение рабочих встреч и переговоров по заключению Соглашения об организации обмена информацией о товарах и транспортных средствах международной перевозки, перемещаемых через таможенные границы ЕАЭС и КНР
II полугодие
Китайская Народная Республика
9
Проведение рабочих встреч и переговоров по организации информационного обмена с таможенной службой Социалистической Республики Вьетнам
II полугодие
Социалистическая Республика Вьетнам
10
Визит в таможенную службу Малайзии. Ознакомление с итогами внедрения механизма «единого окна» в морском порту. Визит в штаб-квартиру АСЕАН с целью обсуждения развития «единых окон» государств-членов ЕАЭС и АСЕАН
II полугодие
Малайзия,
Республика Индонезия
11
Пятая Международная конференция Всемирной таможенной организации Technology & Innovation Forum
II полугодие
Королевство Нидерландов
12
Участие в регулярном заседании и мероприятиях в рамках Международного экономического форума в Индии. Проведение рабочей встречи с руководством таможенной службы Индии
II полугодие
Республика Индия
13
Рабочий визит в таможенную службу Германии. Проведение рабочей встречи и консультаций с руководством таможенной службы Германии по вопросам развития национального механизма «единого окна» и практической реализации взаимодействия между национальными механизмами «единого окна» в Европейском союзе. Участие в круглом столе с бизнес-сообществом Германии
II полугодие
Федеративная Республика Германия
14
Визит в таможенную службу Швеции. Ознакомление с итогами внедрения механизма «единого окна» в морском и сухопутном портах
II полугодие
Королевство Швеция
15
Рабочая встреча и консультации с таможенной службой Великобритании и экспресс-перевозчиками по вопросу организации совершения таможенных операций в отношении экспресс-грузов
IV квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
16
Рабочий визит в таможенную службу Финляндии. Ознакомление с опытом реализации взаимодействия между участниками логистической цепи поставки товаров в рамках внедрения механизма «единого окна»
II полугодие
Финляндская Республика
17
Визит в таможенную службу Таджикистана. Переговоры с руководством таможенной службы Таджикистана. Участие в Круглом столе с бизнес-сообществом Таджикистана
II полугодие
Республика Таджикистан

8-БӨЛІМ
Энергетика және инфрақұрылым жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Т.А.Мансұровтың блогы
1
Электр беруші желілер операторларының еуропалық қауымдастығы (Entso-E), CORESO Жүйелі операторлар үйлестірушісі
ІІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
2
Еуропа энергетика реттеушілер кеңесі (CEER), Газ тасымалдау желілері операторларының еуропалық қоғамдастығы (Entso-G)
ІV тоқсан
Бельгия Корольдігі
3
ICEENDEX энергетикалық биржасы (газ секциясы)
ІV тоқсан
Нидерланд Корольдігі
4
ICE энергетикалық биржасы (мұнай секциясы)
ІV тоқсан
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия
Біріккен Корольдігі
5
Халықаралық автомобиль тасымалын жүргізетін көлік құралдары экипажының жұмысына қатысты Еуропалық келісім Сарапшылар тобының 10-ыншы отырысы
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
6
БҰҰ ЕЭК Жол қозғалысы қауіпсіздігі жөніндегі жұмыс тобының 71-інші сессиясы, оның көлікке байланысты Кеден мәселелері жөніндегі жұмыс тобының 141-інші сессиясы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
7
БҰҰ ЮНКТАД Көлік, сауда логистикасы және сауда рәсімдерін оңайлату жөніндегі 4-інші сессиясы, сарапшылардың жыл сайынғы кеңесі (су көлігі бөлігінде)
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
8
БҰҰ ЕЭК ІКК Бірыңғай теміржол құқығы жөніндегі сарапшылар тобы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
9
БҰҰ ЕЭК автомобиль көлігі жөніндегі жұмыс тобының 110-ыншы сессиясы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
10
БҰҰ ЕЭК Ішкі су көлігі жөніндегі жұмыс тобының 59-ыншы сессиясы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
11
ИКАО-ның Дүниежүзілік авиацияны дамыту жөніндегі симпозиумы (GADIS)
ІV тоқсан
Канада
12
БҰҰ ЕЭК Ішкі көлік жөніндегі комитетінің Бюросы
ІV тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
9 БӨЛІМ
Бәсекелестік және монополияға қарсы реттеу жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) Н.Ш.Алдабергеновтің блогы
1
Бәсекелестік жөніндегі ЮНКТАД конференциясына қатысу, ынтымақтастықты дамыту мақсатында БҰҰ ЮНКТАД өкілдерімен кездесу
ІІІ тоқсан
Швейцария Конфедерациясы
2
Молдова Республикасы Бәсекелестік жөніндегі кеңес басшылығымен кездесу
ІІІ тоқсан
Молдова Республикасы
3
БҰҰ-ның Сауда рәсімдерін оңайлату және электрондық іскерлік операциялар жөніндегі Орталығының (БҰҰ СЕФАКТ) отырысы
ІІІ тоқсан
Өткізілетін жері нақтыланады
4
"Бәсекелестік жөніндегі дүниежүзілік шолу" баспасы ұйымдастыратын Нью-Йорктегі 3-інші Жыл сайынғы кездесу
ІІІ тоқсан
Америка Құрама Штаттары
5
Корея Республикасының Мемлекеттік сатып алу қызметі басшылығымен кездесу
ІV тоқсан
Корея Республикасы
6
ЭЫДҰ-ның бәсекелестік жөніндегі Жаһандық форумы, бәсекелестік жөніндегі жұмыс топтарының отырысы
ІV тоқсан
Француз Республикасы
7
Гонконгтың бәсекелестік жөніндегі комиссия басшылығымен кездесу
ІV тоқсан
Қытай Халық Республикасы
8
БРИКС форматындағы бәсекелестік жөніндегі халықаралық конференция
ІV тоқсан
Оңтүстік Африка Республикасы
9
Моңғолияның Әділ бәсекелестік және тұтынушыларды қорғау жөніндегі ведомство басшылығымен кездесу
ІV тоқсан
Моңғолия
10
Сербия Республикасының Бәсекелестікті қорғау жөніндегі комиссиясы басшылығымен кездесу
ІV тоқсан
Сербия Республикасы
11
Қызметкерлердің біліктілігін арттыру:
ЭЫДҰ-ның бәсекелестік жөніндегі Будапешт өңірлік орталығы;
Халықаралық Бизнес Конференциясы;
Еуропалық құқық академиясы;
Аустрия Республикасының Федеральдық картельдік ведомствосы.
ІІ жартыжылдық
Еуропалық Одақ елдері

РАЗДЕЛ 8
Блок члена Коллегии (Министра) по энергетике и инфраструктуре Т.А. Мансурова
1
Европейское сообщество операторов электропередающих сетей (Entso-E), Координатор системных операторов CORESO
III квартал
Королевство Бельгия
2
Совет европейских регуляторов энергетики (CEER), Европейское сообщество операторов газотранспортных сетей (Entso-G)
IV квартал
Королевство Бельгия
3
Энергетическая биржа ICE ENDEX (газовая секция)
IV квартал
Королевство Нидерландов
4
Энергетическая биржа ICE (нефтяная секция)
IV квартал
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
5
10-ое заседание Группы экспертов Европейского соглашения, касающегося работы экипажей транспортных средств, производящих международные автомобильные перевозки (ЕСТР) ЕЭК ООН
III квартал
Швейцарская Конфедерация
6
71-ая сессия Рабочей группы по безопасности дорожного движения, 141-ая сессия Рабочей группы по таможенным вопросам, связанным с транспортом
ЕЭК ООН
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
7
4-ая сессия, ежегодное совещание экспертов по транспорту, торговой логистике и упрощению процедур торговли ЮНКТАД ООН (в части водного транспорта)
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
8
Группа экспертов по единому железнодорожному праву КВТ ЕЭК ООН
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
9
110-ая сессия Рабочей группы по автомобильному транспорту ЕЭК ООН
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
10
59-ая сессия Рабочей группы по внутреннему водному транспорту ЕЭК ООН
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
11
Симпозиум ИКАО по развитию всемирной авиации (GADIS)
IV квартал
Канада
12
Бюро Комитета по внутреннему транспорту ЕЭК ООН
IV квартал
Швейцарская Конфедерация
РАЗДЕЛ 9
Блок члена Коллегии (Министра) по конкуренции и антимонопольному регулированию Н.Ш. Алдабергенова
1
Участие в конференции ЮНКТАД по конкуренции, встреча с представителями ЮНКТАД ООН в целях развития сотрудничества
III квартал
Швейцарская Конфедерация
2
Встреча с руководством Совета по конкуренции Республики Молдова
III квартал
Республика Молдова
3
Заседание Центра ООН по упрощению процедур торговли и электронным деловым операциям (СЕФАКТ ООН)
III квартал
Место проведения уточняется
4
3-я Ежегодная встреча в Нью-Йорке, организуемая изданием «Всемирный обзор по конкуренции»
III квартал
Соединенные Штаты Америки
5
Встреча с руководством Службы по государственным закупкам Республики Корея
IV квартал
Республика Корея
6
Глобальный Форум ОЭСР по конкуренции, заседание рабочих групп по конкуренции
IV квартал
Французская Республика
7
Встреча с руководством Комиссии по конкуренции Гонконга
IV квартал
Китайская Народная Республика
8
Международная конференция по конкуренции в формате БРИКС
IV квартал
Южно-Африканская Республика
9
Встреча с руководством Ведомства по справедливой конкуренции и защите потребителей Монголии
IV квартал
Монголия
10
Встреча с руководством Комиссии по защите конкуренции Республики Сербия
IV квартал
Республика Сербия
11
Повышение квалификации сотрудников:
- Будапештсткий региональный центр ОЭСР по конкуренции;
- Международные Бизнес Конференции;
- Академия европейского права;
- Федеральное картельное ведомство Австрийской Республики
II полугодие
Страны Европейского Союза

10-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) Р.Х.Арутюнянның блогы
АСЕАН-2015 іскерлік және инвестициялық саммиті
ІV тоқсан
Малайзия
2
Халықаралық еуразиялық экономикалық форум (EAEF 2015)
ІІІ тоқсан
Қытай Халық Республикасы
3
Еуразиялық форумы
ІV тоқсан
Италия Республикасы
4
Дүниежүзілік кеден ұйымының кедендік технологиялар саласындағы прогрессивтік жетістіктерге арналған "Технологиялар және инновациялар" атты халықаралық конференциясының жұмысына қатысу
ІV тоқсан
Нидерланд Корольдігі
5
Салықтар мен инвестициялар жөніндегі халықаралық орталық ұйымдастырған жыл сайынғы 11-інші Еуразиялық кеден форумына қатысу
ІІІ тоқсан
Қытай Халық Республикасы
6
Сауда рәсімдерін оңайлату жөніндегі Азия-Тынық мұхиты форумының жұмысына қатысу
ІІІ тоқсан
Бельгия Корольдігі
7
Экономикалық форумдар мен конференцияларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Француз Республикасы
8
Экономикалық форумдар мен конференцияларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Латын Америкасы елдері
11-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) К.А.Минасянның блогы
1
5-інші ғжаһандық инновациялық форум
ІІ жартыжылдық
Ұлыбритания және Солтүстік
Ирландия Біріккен
Корольдігі
12-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) А.Р.Нранянның блогы
Бизнес-қоғамдастығымен кездесу және ЕАЭО-мен қарым-қатынастарды дамыту перспективаларының тұсаукесері
ІІ жартыжылдық
Латын Америкасы елдері
2
Экономикалық форумдар мен конференцияларға қатысу және ЕАЭО-мен қарым-қатынастарды дамыту перспективаларының тұсаукесері
ІІ жартыжылдық
Француз Республикасы
3
Бизнес Форум және ЕАЭО тұсаукесері
ІІ жартыжылдық
Сербия Республикасы
4
Еуразиялық форум
ІV тоқсан
Италия Республикасы
5
ҚЭЫПА Бас Ассамблеясы
ІV тоқсан
Румыния
13-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) М.Т.Ибраевтың блогы
Тәжікстан Республикасы басшылығымен Экономикалық ынтымақтастық мәселелері бойынша кездесу
ІІ жартыжылдық
Тәжікстан Республикасы
2
АСЕАН-мен байланыс жөніндегі Симпозиумға қатысу
ІІІ тоқсан
Өткізілетін жері нақтыланады
3
Қытай Халық Республикасы Коммерция министрлігінің өкілдерімен экономикалық ынтымақтастық және тәжірибе алмасу мәселелерін талқылау бойынша кездесу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
4
"ЭКСПО-2015" әмбебап көрмесіне қатысу
ІІІ тоқсан
Италия Республикасы
5
Көші-қон және даму жөніндегі Жаһандық форумға қатысу
ІV тоқсан
Түркия Республикасы
6
Қаржы нарығы тәжірибесін зерделеу мақсатында Еуропа комиссиясы өкілдерімен кездесу; Бельгия монополияға қарсы органмен танысу
ІІ жартыжылдық
Бельгия Корольдігі
7
Қырғыз Республикасының ЕАЭО-ға кіруіне байланысты тарифтік міндеттемелерді қайта қарау бойынша ДСҰ шеңберіндегі келіссөздеріне қатысу
ІІ жартыжылдық
Швейцария Конфедерациясы
14-БӨЛІМ
Алқа мүшесі (Министр) М.А.Кадыркуловтың блогы
1
ЖИМО-ның (ІТІС) жыл сайынғы Еуразиялық Фискальдық сарапшылар семинары
ІІ жартыжылдық
Аустрия Республикасы
2
ЖИМО(ІТІС) және Ұлыбританияның салық және кеден қызметі өкілдерімен кездесу
ІІ жартыжылдық
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігі
3
Сингапур экономикалық форумына қатысу
ІІІ тоқсан
Сингапур Республикасы
4
Қытай Халық Республикасымен екіжақты ынтымақтастық шеңберіндегі іс-шараларға қатысу
ІІ жартыжылдық
Қытай Халық Республикасы
5
ЦАРЕС-тің 14-інші Министрлер конференциясы, Кедендік ынтымақтастық жөніндегі комитеттің отырысы
ІV тоқсан
Қытай Халық Республикасы
6
Еуропаның Бизнес Қауымдастығымен бірлесіп ұйымдастырылған, уәкілетті экономикалық операторлар институтын дамытуға тәжірибе алмасу мәселелері бойынша консультацияларға, сараптамалық кездесулерге қатысу
ІV тоқсан
Француз Республикасы

РАЗДЕЛ 10
Блок члена Коллегии (Министра) Р.Х. Арутюняна
1
Деловой и инвестиционный саммит АСЕАН-2015
IV квартал
Малайзия
2
Международный евразийский экономический форум (EAEF 2015)
III квартал
Китайская Народная Республика
3
Евразийский форум
IV квартал
Итальянская Республика
4
Участие в работе Международной конференции Всемирной таможенной организации «Технологии и инновации», посвященной прогрессивным достижениям в области таможенных технологий
IV квартал
Королевство Нидерландов
5
11-ый ежегодный Евразийский таможенный форум, организованный международным центром по налогам и инвестициям
III квартал
Королевство Бельгия
6
Участие в работе Азиатско-тихоокеанского форума по упрощению процедур торговли
III квартал
Китайская Народная Республика
7
Участие в экономических форумах и конференциях
II полугодие
Французская Республика
8
Участие в экономических форумах и конференциях
II полугодие
Страны Латинской Америки
РАЗДЕЛ 11
Блок члена Коллегии (Министра) К.А. Минасян
1
5-ый глобальный инновационный форум
II полугодие
Соединенные Королевство Великобритании и Северной Ирландии
РАЗДЕЛ 12
Блок члена Коллегии (Министра) А.Р. Нраняна
1
Встреча с бизнес-сообществом и презентация перспектив развития отношений с  ЕАЭС
II полугодие
Страны Латинской Америки
2
Участие в экономических форумах, конференциях  и презентация перспектив развития отношений с  ЕАЭС
II полугодие
Французская Республика
3
Бизнес Форум и презентация ЕАЭС
II полугодие
Республика Сербия
4
Евразийский форум
IV квартал
Итальянская Республика
5
Генеральная Ассамблея ПАЧЭС
IV квартал
Румыния
РАЗДЕЛ 13
Блок члена Коллегии (Министра) Д.Т. Ибраева
1
Встреча с руководством Республики Таджикистан по вопросам экономического сотрудничества
II полугодие
Республика Таджикистан
2
Участие в Симпозиуме по связям с АСЕАН
III квартал
Место проведения уточняется
3
Встреча с представителями Министерства коммерции Китайской Народной Республики по обсуждению вопросов экономического сотрудничества и обмена опытом
II полугодие
Китайская Народная Республика
4
Участие в универсальной выставке «ЭКСПО-2015»
III квартал
Итальянская Республика
5
Участие в Глобальном форуме по миграции и развитию
IV квартал
Турецкая Республика
6
Встреча с представителями Европейской комиссии
с целью изучения опыта интеграции финансового рынка; Ознакомление с Бельгийским антимонопольным органом
II полугодие
Королевство Бельгия
7
Участие в переговорах Кыргызской Республики
в рамках ВТО по пересмотру тарифных обязательств
в связи со вступлением в ЕАЭС
II полугодие
Швейцарская Конфедерация
РАЗДЕЛ 14
Блок члена Коллегии (Министра) М.А. Кадыркулова
1
Ежегодный Евразийский Семинар фискальных экспертов МЦНИ (ITIC)
II полугодие
Австрийская Республика
2
Встреча с представителями МЦНИ (ITIC) и налоговой и таможенной службой Великобритании
II полугодие
Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии
3
Участие в Сингапурском экономическом форуме
III квартал
Республика Сингапур
4
Участие в мероприятиях в рамках двустороннего сотрудничества с Китайской Народной Республикой
II полугодие
Китайская Народная Республика
5
14-ая Министерская конференция ЦАРЭС, заседание Комитета по таможенному сотрудничеству
IV квартал
Китайская Народная Республика
6
Консультации, экспертные встречи по вопросам обмена опытом развития института уполномоченных экономических операторов, организованные совместно с Ассоциацией Европейского бизнеса
IV квартал
Французская Республика