Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 қарашадағы № 134 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 44 өкімімен бекітілген Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қазақстан Республикасынан
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы Басқармасының Төрағасы орынбасарының міндетін атқарушы
Үмітбаев
Берік Алтайұлы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы Өкілдігінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Асаналиева
Айнура Бейшеналиевна
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Отын-энергетика кешенін реттеу мемлекеттік агенттігі құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі
Кожошева
Жекшенкуль Кожошевна
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі Институционалдық қайта құруларды қолдау басқармасы монополияға қарсы саясат бөлімінің меңгерушісі
Коростылева
Светлана Леонидовна
-
Қырғыз Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі жанындағы "Қырғыз темир жолу ҰК" мемлекеттік кәсіпорны тарифтік саясат бөлімінің бастығы
Мавлянов
Ниматжан Жолдошевич
-
"Қырғыз поштасы" мемлекеттік кәсіпорны бас директорының бірінші орынбасары
Мамырканов
Эрнис Турсункадырович
-
Қырғыз Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің орынбасары
Молдобаев
МухамедДжумабекович
-
Қырғыз Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі жанындағы "Қырғыз темир жолу ҰК" мемлекеттік кәсіпорны техникалық реттеу және метрология бөлімінің бастығы
Сакебеков
Саткыналы Элеманович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Монополияға қарсы реттеу мемлекеттік агенттігі Бәсекелестік және монополияларды реттеу басқармасының бастығы
Тайлаков
Кенеш Тосконович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Монополияға қарсы реттеу мемлекеттік агенттігі директорының орынбасары
Таштемиров
Манап Таштемирович
-
"Қырғызаэронавигация" мемлекеттік мекемесі жоспарлау-экономика бөлімінің бастығы
б) Консультативтік комитеттің құрамынан Р.С. Ошақбаев және Н.Н. Сукуров шығарылсын.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по естественным монополиям
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 ноября 2015 года № 134
1. Внести в состав Консультативного комитета по естественным монополиям, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 г. № 44, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Казахстан
Жунусова Дана Бейсеновна
и.о. заместителя Председателя Правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
Умытбаев Берик Алтаевич
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен» в Российской Федерации
От Кыргызской Республики
Асаналиева Айнура Бейшеналиевна
заведующая отделом правового обеспечения Государственного агентства по регулированию топливно-энергетического комплекса при Правительстве Кыргызской Республики
Кожошева Жекшенкуль Кожошевна
заведующая отделом антимонопольной политики Управления поддержки институциональных преобразований Министерства экономики Кыргызской Республики
Коростылева Светлана Леонидовна
начальник отдела тарифной политики государственного предприятия «НК Кыргыз темир жолу» при Министерстве транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Мавлянов Ниматжан Жолдошевич
первый заместитель генерального директора государственного предприятия «Кыргыз почтасы»
Мамырканов Эрнис Турсункадырович
заместитель Министра транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Молдобаев Мухамед Джумабекович
начальник отдела технического регулирования и метрологии государственного предприятия «НК Кыргыз темир жолу» при Министерстве транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Сакебеков Саткыналы Элеманович
начальник Управления конкуренции и регулирования монополий Государственного агентства антимонопольного регулирования при Правительстве Кыргызской Республики
Тайлаков Кенеш Тосконович
заместитель директора Государственного агентства антимонопольного регулирования при Правительстве Кыргызской Республики
Таштемиров Манап Таштемирович
начальник планово-экономического отдела государственного предприятия «Кыргызаэронавигация».
б) исключить из состава Консультативного комитета Ошакбаева Р.С. и Сукурова Н.Н.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии                     В. Христенко