Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылға арналған статистикалық жұмыстарының бағдарламасы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 141 өкімі.
Еуразиялық экономикалық одақтың Ресми статистикалық ақпаратты қалыптастыру және тарату тәртібі туралы хаттамасының 13-тармағына сәйкес (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 4 қосымша):
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылға арналған статистикалық жұмыстарының бағдарламасы бекітілсін.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 141 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылға арналған статистикалық жұмыстарының БАҒДАРЛАМАСЫ
Статистикалық жұмыстың атауы
Есепті кезең
Шығарылған күні
1
2
3
І. Жедел ақпараттар
1. Еуразиялық экономикалық одақтағы өнеркәсіптік өндіріс туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
3 ақпан
29 ақпан
28 наурыз
28 сәуір
27 мамыр
27 маусым
28 шілде
29 тамыз
28 қыркүйек
28 қазан
28 қараша
28 желтоқсан
2. Еуразиялық экономикалық одақтағы ауыл шаруашылығы өнімінің өндірісі туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
3 ақпан
29 ақпан
28 наурыз
28 сәуір
27 мамыр
27 маусым
28 шілде
29 тамыз
28 қыркүйек
28 қазан
28 қараша
28 желтоқсан
3. Еуразиялық экономикалық одақтағы тұтыну бағаларының индекстері туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
26 қаңтар
17 ақпан
17 наурыз
19 сәуір
23 мамыр
20 маусым
18 шілде
17 тамыз
19 қыркүйек
19 қазан
21 қараша
19 желтоқсан
4. Еуразиялық экономикалық одақтағы өнеркәсіптік өнім өндірушілер бағаларының индекстері туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
29 қаңтар
26 ақпан
28 наурыз
27 сәуір
26 мамыр
27 маусым
27 шілде
26 тамыз
27 қыркүйек
26 қазан
28 қараша
26 желтоқсан
5. Еуразиялық экономикалық одақтағы отын-энергетикалық ресурстардың жекелеген түрлеріне бағалардың индекстері туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
12ақпан
13 мамыр
12 тамыз
14 қараша

О Программе статистических работ Евразийской экономической комиссии на 2016 год
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 декабря 2015 года № 141
В соответствии с пунктом 13 Протокола о порядке формирования и распространения официальной статистической информации Евразийского экономического союза (приложение № 4 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Утвердить прилагаемую Программу статистических работ Евразийской экономической комиссии на 2016 год.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии                     В. Христенко
УТВЕРЖДЕНА
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 8 декабря 2015 г. № 141
ПРОГРАММА
статистических работ Евразийской экономической комиссии
на 2016 год
Наименование
статистической работы
Отчетный
период
Дата
выпуска1
1
2
3
I. Экспресс-информации
1. О промышленном производстве в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
3 февраля
29 февраля
28 марта
28 апреля
27 мая
27 июня
28 июля
29 августа
28 сентября
28 октября
28 ноября
28 декабря
2. О производстве сельскохозяйственной продукции в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
3 февраля
29 февраля
28 марта
28 апреля
27 мая
27 июня
28 июля
29 августа
28 сентября
28 октября
28 ноября
28 декабря
3. Об индексах потребительских цен в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
26 января
17 февраля
17 марта
19 апреля
23 мая
20 июня
18 июля
17 августа
19 сентября
19 октября
21 ноября
19 декабря
4. Об индексах цен производителей промышленной продукции в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
29 января
26 февраля
28 марта
27 апреля
26 мая
27 июня
27 июля
26 августа
27 сентября
26 октября
28 ноября
26 декабря
5. Об индексах цен на отдельные виды топливно-энергетических ресурсов в евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
12 февраля
13 мая
12 августа
14 ноября

6. Еуразиялық экономикалық одақтағы бюджеттердің атқарылуы және мемлекеттік борыш туралы
2015 жыл
2016 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
29ақпан
23 мамыр
22 тамыз
21 қараша
7. Еуразиялық экономикалық одақтағы қор және тауар биржаларындағы сауда-саттықтардың қорытындылары туралы
2016 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
15 сәуір
15 шілде
17 қазан
8. Еуразиялық экономикалық одақтағы төлем теңгерімдері туралы
2015 жыл:
III тоқсан
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
25 қаңтар
15 сәуір
15 шілде
17 қазан
9. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің тауарларымен сыртқы және өзара сауданың қорытындылары туралы
2015 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
15 қаңтар
15 ақпан
15 наурыз
15 сәуір
16 мамыр
15 маусым
15 шілде
15 тамыз
16 қыркүйек
14 қазан
15 қараша
16 желтоқсан
10. Еуразиялық экономикалық одақтағы демографиялық жағдай туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
25ақпан
25 мамыр
24 тамыз
24 қараша
11. Еуразиялық экономикалық одақтағы жұмыссыздық туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
қаңтар – қараша
29 қаңтар
29 ақпан
28 наурыз
27 сәуір
27 мамыр
27 маусым
27 шілде
29 тамыз
28 қыркүйек
27 қазан
28 қараша
28 желтоқсан
12. Еуразиялық экономикалық одақтағы жалақы туралы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
(жедел деректер бойынша)
2016 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
5ақпан
28 сәуір
28 шілде
28 қазан
ІІ. Талдамалық шолулар
13. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің тауарларымен сыртқы сауданың қорытындылары туралы
2015 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
25 қаңтар
25 ақпан
25 наурыз
25 сәуір
25 мамыр
24 маусым
25 шілде
25 тамыз
26 қыркүйек
25 қазан
25 қараша
26 желтоқсан
14. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің тауарларымен өзара сауданың қорытындылары туралы
2015 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
25 қаңтар
25 ақпан
25 наурыз
25 сәуір
25 мамыр
24 маусым
25 шілде
25 тамыз
26 қыркүйек
25 қазан
25 қараша
26 желтоқсан
15. Еуразиялық экономикалық одақтағы еңбек нарығы туралы
2015 жыл
30 қыркүйек

6. Об исполнении бюджетов и государственном
долге в Евразийском экономическом союзе
2015 год
2016 год:
I квартал
II квартал
III квартал
29 февраля
23 мая
22 августа
21 ноября
7. Об итогах торгов на фондовых и товарных
биржах в Евразийском экономическом союзе
2016 год:
I квартал
II квартал
III квартал
15 апреля
15 июля
17 октября
8. О платежных балансах в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
III квартал
январь – декабрь
2016 год:
I квартал
II квартал
25 января
15 апреля
15 июля
17 октября
9. Об итогах внешней и взаимной торговли
товарами государств – членов Евразийского экономического союза
2015 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
15 января
15 февраля
15 марта
15 апреля
16 мая
15 июня
15 июля
15 августа
16 сентября
14 октября
15 ноября
16 декабря
10. О демографической ситуации в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
25 февраля
25 мая
24 августа
24 ноября
11. О безработице в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
январь – ноябрь
29 января
29 февраля
28 марта
27 апреля
27 мая
27 июня
27 июля
29 августа
28 сентября
27 октября
28 ноября
28 декабря
12. О заработной плате в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
январь – декабрь
(по оперативным данным)
2016 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
5 февраля
28 апреля
28 июля
28 октября
II. Аналитические обзоры
13. Об итогах внешней торговли товарами
государств – членов Евразийского экономического союза
2015 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
25 января
25 февраля
25 марта
25 апреля
25 мая
24 июня
25 июля
25 августа
26 сентября
25 октября
25 ноября
26 декабря
14. Об итогах взаимной торговли товарами
государств – членов Евразийского экономического союза
2015 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
25 января
25 февраля
25 марта
25 апреля
25 мая
24 июня
25 июля
25 августа
26 сентября
25 октября
25 ноября
26 декабря
15. О рынке труда в Евразийском экономическом союзе
2015 год
30 сентября

16. Еуразиялық экономикалық одақтағы халықтың тұрмыс деңгейі туралы
2015 жыл
31 қазан
17. Еуразиялық экономикалық одақтың негізгі әлеуметтік-экономикалық көрсеткіштері туралы
2015 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
13 қаңтар
8 ақпан
9 наурыз
6 сәуір
10 мамыр
6 маусым
6 шілде
5 тамыз
7 қыркүйек
5 қазан
8 қараша
7 желтоқсан
ІІІ. Статистикалық кестелер
18. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің экономикалық даму тұрақтылығын айқындайтын макроэкономикалық көрсеткіштер
2015 жыл:
IV тоқсан
2016 жыл:
І тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
21 наурыз
21 маусым
21 қыркүйек
21 желтоқсан
19. Еуразиялық экономикалық одақтың экономикалық дамуының негізгі бағыттарын мониторингілеу үшін қаржылық статистика көрсеткіштері
2015 жыл
30 маусым
20. Интеграциялық әлеуетке ие көрсетілетін қызметтердің экспорты мен импорты
2015 жыл
18 қараша
21. Еуразиялық экономикалық одақтағы тауарлардың және көрсетілетін қызметтердің экспорты мен импорты үшін төлемдер
2015 жыл:
III тоқсан
IV тоқсан
2016 жыл:
І тоқсан
II тоқсан
29 ақпан
30 мамыр
30 тамыз
30 қараша
22. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің тауарларымен сыртқы сауда
2015 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – шілде
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
20 қаңтар
19 ақпан
27 шілде
21 наурыз
20 сәуір
20 мамыр
20 маусым
20 шілде
22 тамыз
20 қыркүйек
20 қазан
21 қараша
20 желтоқсан
23. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің тауарларымен өзара сауда
2015 жыл:
қаңтар – қараша
қаңтар – желтоқсан
қаңтар – желтоқсан
(нақтыланған деректер)
2016 жыл:
қаңтар
қаңтар – ақпан
қаңтар – наурыз
қаңтар – сәуір
қаңтар – мамыр
қаңтар – маусым
қаңтар – июль
қаңтар – тамыз
қаңтар – қыркүйек
қаңтар – қазан
20 қаңтар
19 ақпан
27 шілде
21 наурыз
20 сәуір
20 мамыр
20 маусым
20 шілде
22 тамыз
20 қыркүйек
20 қазан
21 қараша
20 желтоқсан
24. Еуразиялық экономикалық одақтың экономикалық дамуының негізгі көрсеткіштері
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
25 наурыз
24 маусым
26 қыркүйек
26 желтоқсан
ІV. Статистикалық бюллетеньдер мен жинақтар
25. Ұлттық шоттар. Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2014 жыл
26 желтоқсан
26. Еуразиялық экономикалық одақтың мемлекеттік қаржы статистикасы
2016 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
10 маусым
12 қыркүйек
12 желтоқсан
27. Ақша айналымы және кредит беру. Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы.
2016 жыл:
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
15 маусым
15 қыркүйек
15 желтоқсан

16. Об уровне жизни населения в Евразийском экономическом союзе
2015 год
31 октября
17. Об основных социально-экономических показателях Евразийского экономического союза
2015 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
13 января
8 февраля
9 марта
6 апреля
10 мая
6 июня
6 июля
5 августа
7 сентября
5 октября
8 ноября
7 декабря
III. Статистические таблицы
18. Макроэкономические показатели, определяющие устойчивость экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза
2015 год:
IV квартал
2016 год:
I квартал
II квартал
III квартал
21 марта
21 июня
21 сентября
21 декабря
19. Показатели финансовой статистики для мониторинга Основных направлений экономического развития Евразийского экономического союза
2015 год
30 июня
20. Экспорт и импорт услуг, обладающих интеграционным потенциалом
2015 год
18 ноября
21. Платежи за экспорт и импорт товаров и услуг в Евразийском экономическом союзе
2015 год:
III квартал
IV квартал
2016 год:
I квартал
II квартал
29 февраля
30 мая
30 августа
30 ноября
22. Внешняя торговля товарами государств – членов Евразийского экономического союза2
2015 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2016 год:
январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
20 января
19 февраля
27 июля
21 марта
20 апреля
20 мая
20 июня
20 июля
22 августа
20 сентября
20 октября
21 ноября
20 декабря
23. Взаимная торговля товарами государств – членов Евразийского экономического союза3
2015 год:
январь – ноябрь
январь – декабрь
январь – декабрь
(уточненные данные)
2016 год:
Январь
январь – февраль
январь – март
январь – апрель
январь – май
январь – июнь
январь – июль
январь – август
январь – сентябрь
январь – октябрь
20 января
19 февраля
27 июля
21 марта
20 апреля
20 мая
20 июня
20 июля
22 августа
20 сентября
20 октября
21 ноября
20 декабря
24. Основные показатели экономического развития Евразийского экономического союза
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
25 марта
24 июня
26 сентября
26 декабря
IV. Статистические бюллетени и сборники
25. Национальные счета. Статистика Евразийского экономического союза
2014 год
26 декабря4
26. Статистика государственных финансов Евразийского экономического союза
2016 год:
I квартал
II квартал
III квартал
10 июня
12 сентября
12 декабря
27. Денежное обращение и кредитование. Статистика Евразийского экономического союза
2016 год:
I квартал
II квартал
III квартал
15 июня
15 сентября
15 декабря

28. Еуразиялық экономикалық одақтағы қаржы ұйымдары
2015 ж. 1 қаңтарға
22 шілде
29. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы секторының статистикасы
2015 жыл
(жедел деректер бойынша)
30 маусым
30. Еуразиялық экономикалық одақтағы тікелей инвестициялар, көрсетілетін қызметтердің экспорты мен импорты
2015 жыл
(жедел деректер бойынша)
2015 жыл
11 шілде
12 желтоқсан
31. Еуразиялық экономикалық одақтың қаржы статистикасы.
2015 жыл
(жедел деректер бойынша)
29 сәуір4
32. Тауарлармен сыртқы сауда. Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
23 наурыз4
10 маусым
12 қыркүйек
12 желтоқсан
33. Тауарлармен өзара сауда. Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2015 жыл:
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
23 наурыз4
10 маусым
12 қыркүйек
12 желтоқсан
34. Әлеуметтік-демографиялық индикаторлар. Еуразиялық экономикалық одақтың статистикасы
2015 жыл
қаңтар – желтоқсан
2016 жыл:
қаңтар – наурыз
қаңтар – маусым
қаңтар – қыркүйек
25 наурыз
6 маусым
6 қыркүйек
5 желтоқсан
35. Еуразиялық экономикалық одақ цифрларда
2015 жыл
(жедел деректербойынша)
26 мамыр4
36. Еуразиялық экономикалық одақ цифрларда
2015 жыл
21 қараша4
1Еуразиялықэкономикалық одақтың "Интернет" ақпараттық-телекоммуникациялық желісінің ресми сайтына орналастырылған күн шығарылған күн болып табылады.
2Деректерді егжей-тегжейлеу:
елдер мен елдердің топтамалары бойынша;
Еуразиялық экономикалық одақ Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасының бөлімдері мен топтары бойынша (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН);
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандарттық сауда жіктемесінің бөліктері мен бөлімдері бойынша;
кең экономикалық санаттар бойынша;
"тауар – ел" бөлінісіндегі тауарлар бойынша (ЕАЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша);
"ел – тауар" бөлінісіндегі елдер бойынша (ЕАЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша);
Еуразиялық экономикалық одақ бойынша тұтастай алғанда, ЕАЭО СЭҚ ТН қосалқы позициялары бөлінісінде құндық және сандық мәнде (импорт бойынша – әріптес елдер бойынша бөле отырып).
3Деректерді егжей-тегжейлеу:
ЕАЭО СЭҚ ТН бөлімдері мен топтары бойынша;
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандарттық сауда жіктемесінің бөліктері мен бөлімдері бойынша;
кең экономикалық санаттар бойынша;
"тауар – ел" бөлінісінде тауарлар бойынша (ЕАЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша).
4 Баспа басылымы түрінде де шығарылады.
5Деректерді егжей-тегжейлеу:
елдер мен елдердің топтамалары бойынша;
ЕАЭО СЭҚ ТН бөлімдері мен топтары бойынша;
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандарттық сауда жіктемесінің бөліктері мен бөлімдері бойынша (2015 жылғы қаңтар – желтоқсандағы статистикалық бюллетеньде);
кең экономикалық санаттар бойынша (2015 жылғы қаңтар – желтоқсандағы статистикалық бюллетеньде);
"тауар – ел" бөлінісінде негізгі тауарлар бойынша (ЕАЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша);
"ел –тауар" бөлінісінде елдер – негізгі сауда әріптестері бойынша (ЕАЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша).
6Деректерді егжей-тегжейлеу:
ЕАЭО СЭҚ ТН бөлімдері мен топтары бойынша;
экономикалық қызмет түрлері бойынша;
Халықаралық стандарттық сауда жіктемесінің бөліктері мен бөлімдері бойынша (2015 жылғы қаңтар – желтоқсандағы статистикалық бюллетеньде);
кең экономикалық санаттар бойынша (2015 жылғы қаңтар – желтоқсандағы статистикалық бюллетеньде);
"тауар – ел" бөлінісінде негізгі тауарлар бойынша (ЕАЭО СЭҚ ТН позициялары бойынша).

28. Финансовые организации в Евразийском экономическом союзе
на 1 января 2015 г.
22 июля
29. Статистика внешнего сектора Евразийского экономического союза
2015 год
(по оперативным данным)
30 июня
30. Прямые инвестиции, экспорт и импорт услуг в Евразийском экономическом союзе
2015 год
(по оперативным данным) 2015 год
11 июля
12 декабря
31. Финансовая статистика Евразийского экономического союза
2015 год
(по оперативным данным)
29 апреля4
32. Внешняя торговля товарами. Статистика Евразийского экономического союза5
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
23 марта4
10 июня
12 сентября
12 декабря
33.  Взаимная торговля товарами. Статистика Евразийского экономического союза6
2015 год:
январь – декабрь
2016 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
23 марта4
10 июня
12 сентября
12 декабря
34. Социально-демографические индикаторы. Статистика Евразийского экономического союза
2015 год
январь – декабрь
2016 год:
январь – март
январь – июнь
январь – сентябрь
25 марта
6 июня
6 сентября
5 декабря
35. Евразийский экономический союз в цифрах
2015 год
(по оперативным данным)
26 мая4
36. Евразийский экономический союз в цифрах
2015 год
21 ноября4
1 Датой выпуска является дата размещения на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
2 Детализация данных:
по странам и группировкам стран;
по разделам и группам единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС);
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации;
по широким экономическим категориям;
по товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна»;
по странам в разрезе «страна – товар» (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС);
по Евразийскому экономическому союзу в целом в разрезе подсубпозиций ТН ВЭД ЕАЭС в стоимостном и количественном выражении (по импорту – с разбивкой по странам-партнерам).
3 Детализация данных:
по разделам и группам ТН ВЭД ЕАЭС;
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации;
по широким экономическим категориям;
по товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна».
4 Выпускается также в виде печатного издания.
5 Детализация данных:
по странам и группировкам стран;
по разделам и группам ТН ВЭД ЕАЭС;
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации (в статистическом бюллетене за январь – декабрь 2015 года);
по широким экономическим категориям (в статистическом бюллетене за январь – декабрь 2015 года);
по основным товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна»;
по странам – основным торговым партнерам в разрезе «страна – товар» (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС).
6 Детализация данных:
по разделам и группам ТН ВЭД ЕАЭС;
по видам экономической деятельности;
по разделам и отделам Международной стандартной торговой классификации (в статистическом бюллетене за январь – декабрь 2015 года);
по широким экономическим категориям (в статистическом бюллетене за январь – декабрь 2015 года);
по основным товарам (по позициям ТН ВЭД ЕАЭС) в разрезе «товар – страна».