Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің Төрағасы туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2015 жылғы 4 ақпандағы № 1 Өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 8-бабының 4-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 6-тармағына, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің "Еуразиялық экономикалық одақтың органдарында төрағалық ету туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 97 шешіміне сәйкес және Беларусь Республикасы Президентінің "В.С.Матюшевскийдің өкілеттіктері туралы" 2015 жылғы 30 қаңтардағы №40 Жарлығын назарға ала отырып:
1. Беларусь Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшесі Василий Станиславович Матюшевский 2015 жылға Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан
В. Габриелян
В. Матюшевский
Б. Сағынтаев
И. Шувалов

О Председателе Совета Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 4 февраля 2015 года № 1
В соответствии с пунктом 4 статьи 8 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 6 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 97 «О председательстве в органах Евразийского экономического союза» и принимая во внимание Указ Президента Республики Беларусь от 30 января 2015 г. № 40 «О полномочиях В.С. Матюшевского»:
1. Назначить на 2015 год Председателем Совета Евразийской экономической комиссии члена Совета Евразийской экономической комиссии от Республики Беларусь Матюшевского Василия Станиславовича.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
Б. Сагинтаев
И. Шувалов