Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 81 шешімінің күшін жою жөніндегі мәселе туралы
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 8 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 16-бабының 7-тармағына сәйкес Еуразиялық үкіметаралық кеңес шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссияның Алқасы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен бірлесіп, 2015 жылғы 1 қазанға дейін мүше мемлекеттердің мемлекеттік сатып алуды, белгілі бір ықтимал өнім берушілерден мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ерекшеліктерін белгілеуі туралы және ұлттық режимнен алулар туралы актілерді және мүше мемлекеттердің осындай актілердің күшін жою мәселелері бойынша өтініштерін қабылдау туралы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің хабарламаларын Еуразиялық экономикалық комиссияның қарауы, сондай-ақ Комиссияның осындай актілердің күшін жою қажеттігі туралы шешім қабылдауы және оны Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің қарауына 2015 жылғы 25 қыркүйектен кешіктірмей енгізуі тәртібінің жобасын дайындауды аяқтасын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссияның Кеңесі 2015 жылғы 1 қазанға дейін 1-тармақта көрсетілген Тәртіпті бекітсін.
3. Еуразиялық экономикалық комиссияның Алқасы осы Шешімнің 1-тармағында көзделген тәртіпке сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2015 жылғы 30 қазандағы № 81 шешімін қайта қарасын. Шаруашылық жүргізуші субъектілерге қосымша консультация жүргізуге ұсыным жасалсын.
4. Еуразиялық экономикалық комиссия кезекті отырыста Еуразиялық үкіметаралық кеңеске жасалған жұмыс туралы баяндасын.
5. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О вопросе об отмене Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2015 г. № 81
Решение Евразийского межправительственного совета от 8 сентября 2015 года № 8
В соответствии с пунктом 7 статьи 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Евразийский межправительственный совет решил:
1. Коллегии Евразийской экономической комиссии совместно с государствами – членами Евразийского экономического союза до 1 октября 2015 г. завершить подготовку проекта порядка рассмотрения Евразийской экономической комиссией уведомлений государств – членов Евразийского экономического союза о принятии актов об установлении государствами-членами особенностей осуществления государственных закупок, государственных закупках у определенных потенциальных поставщиков и об изъятиях из национального режима, обращений государств-членов по вопросам отмены таких актов, а также принятия Комиссией решений о необходимости отмены таких актов и внести его на рассмотрение Совета Евразийской экономической комиссии не позднее 25 сентября 2015 года.
2. Совету Евразийской экономической комиссии до 1 октября 2015 года утвердить указанный в пункте 1 Порядок.
3. Коллегии Евразийской экономической комиссии в соответствии с порядком, предусмотренным пунктом 1 настоящего Решения, повторно рассмотреть Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2015 года № 81 до 30 октября 2015 года. Рекомендовать хозяйствующим субъектам провести дополнительные консультации.
4. Евразийской экономической комиссии доложить Евразийскому межправительственному совету на очередном заседании о проделанной работе.
5. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации